Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Paź 2011, 11:06
Temat postu:

Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Witam,
Bardzo proszę forumowiczów o opinie jaka instalacja gazowa dla Grand Voayger 3,3 , nie pytam osób które oferują monztaz .Po prostu opinia niezależna .., bez intencji zarobkowych ..
Pytam osób, które maja lub mieli taka instalacje, i dlaczego właśnie ta instalacja a nie inna ?

Czy są tacy ?

dzięki z góry za rady.
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Pią 07 Paź 2011, 19:23
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


polecam instalacje brc P&D . dlaczego ta: bo jest bezproblemowa i w przeciwienstwie do innych - jest kompletem (wtryski, przewody, sterownik itp) jest na dodatek dosc popularna i mozna ja wyregulowac praktycznie w kazdym warsztacie. co prawda nie mam voyagera ale instalke brc mam Wink i spawuje sie swietnie (sequent 24) oprocz wymiany filtrow nic nie trzeba robic Wink odradzam tylko instalacje firmy tartarini- sa do niczego i na dodatek mało jest warsztatów ktore ja serwisuja Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 01:22
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


dzięki wielkie, za odpowiedz.
A co powiesz o systemie TGstream ? kompletnie na tym się nie znam, a ktoś mi w dobrej cenie chce to zainstalować.
Powrót do góry
tzones

Auto Maniak



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 07:05
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Ja mam STAG 300 i nie ma z nią żadnych problemów.Wystarczy wymieniać filtr co 10000 km.i zadbać o poprawne działanie elektryki[PWN,świece itd.] a będzie O.K. Wink
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 08:27
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


nie znam go- tylko tyle co w necie Wink nie wydaje mi sie jednak ze jest to popularna marka w naszym kraju Wink lepiej jednak załóż popularną instalke gdyz moga byc problemy z serwisem Wink nie chodzi nawet o wymiane podstawowych czesci tylko o ustawienia Wink sam mialem sytuacje (instalka tartarini) ze nikt w bialymstoku nie umial tego ustawic (tylko aso fiata to badziewie wstawialo) a do najbizszego serwisu mialem ponad 200km. wiec bylem czestym gosciem w serwisie Wink teraz stawiam na popularne instalacje i w kazdej chwili moge zmienic serwis gazowy Wink nie patrz tez na roznice w cenie- to ze zaoszczedzisz np 100 czy 200 zl nic nie znaczy- lepeij wydac te pieniadze i miec swiety spokój
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 08:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 15:13
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Dzieki za odpowiedz.Chodzi o to ze będę to robił w Anglii, i tutaj szukam montażystów.Jeden mi chce zainstalować BRC , drugi właśnie ten TGstream z jakimiś Valtekami, ja się nie znam kompletnie na tym.
Znowu innym chwali Princa..
Ogólnie ich jest dużo i wiadomo , każdy chwali swoja instalacje.Z tego co wyczytałem sam montaż jest bardzo ważny, a tutaj to raczej loteria, bo to ze maja strony internetowe, itd, to jest nic.Choć większość warsztatowy daje 3 lata gwarancje na papierze....

Mam jeszcze jedno pytanko, ja resetuje komputer, aby zobaczy ile pali średnio ten samochód, to najpierw mi się zaczyna od jakiś 10 l na 100/lm, a potem po paru dniach jazdy to wzrasta do 30l/100km ..Ja jakoś nie depcze i nie wiem dlaczego ta średnia wzrasta , anie spada, choć trochę ?
Samochód co prawda z 2005 roku i 48000 przejechane, nie jest aż tak dojechany , ale żeby tyle palił ? Czy jakoś to można sprawdzić spalanie tego auta na paliwie ? albo podregulować?
Dopiero go kopiłem , trochę paliwem mogę się nacieszyć, ale chciałbym ten gaz założyć, bo to wielkie smoczysko jest Smile
Powrót do góry
tzones

Auto Maniak



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
Wysłany: Sob 08 Paź 2011, 18:55
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Valteki mam u siebie i jest O.K są dość popularne w kraju.
Jeśli chodzi o spalanie to sprawdził bym w realu a nie patrzył co pokazuje komp. Wink
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Nie 09 Paź 2011, 13:33
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


prinz sa co prawda jednymi z lepszych instalacji ale ... w polsce ciezko jest o fachowca do nich Wink jezeli bedziesz uzywal samochodu tylko na wyspach to mozesz instalowac prinza Wink sa naprawde bardzo dobrymi instalkami (dedykowanymi do konkretnych samochodow) albo tez wybierz brc to szybciej ktos pomoze z kraju Wink a spalanie... lepiej sprawzic w realu niz polegac na komputerze- on podaje tylko w przyblizeniu ile spala Wink nalej do pelna, przejedz kawalek i znowu do pelna- bedziesz wiedzial dokladnie ile spala Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Paź 2011, 14:13
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Tak, będę jeździł na wyspach, i jestem bardziej przekonany na princa, niż na inne systemy , tylko dlatego ze montażysta daje 5 lat gwarancji...
tak, jak powiedziałem, nie znam się na tych systemach , ale myślę ,ze 5 lat gwarancji na papierze to jest coś..
Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Paź 2011, 20:13
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Przepraszam za to pytanie Smile jak mam się dostać do kola zapasowego i gdzie w ogolę ono jest ?. Mam model 3.3 Stow&Go, czyli te wszystkie fotele chowają się w podłogę, ale kola tam nie znalazłem Smile
Powrót do góry
ryro

Debiutant



Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: grand voyager 3.3 2001, neon 2.0 2001 manual, neon 2.0 2001 automat
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 11 Paź 2011, 11:11
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


kolo masz pod podloga z tylu auta, wisi sobie pod podloga, jak klekniesz to zobaczysz, wewnatrz bagaznika jest sruba na srodku podlogi, krecisz nia a kolo sie opuszacza.

daj znac na jaka instalke sie zdecydowales i jak auto chodzi na niej, spalanie itd
Powrót do góry
darus0

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 191
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler, Town&Country, Limited, 3800, 2005
Piwa: 18/0
Wysłany: Wto 11 Paź 2011, 11:56
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


ryro napisał:
kolo masz pod podloga z tylu auta, wisi sobie pod podloga, jak klekniesz to zobaczysz, wewnatrz bagaznika jest sruba na srodku podlogi, krecisz nia a kolo sie opuszacza.



Nie prawda.
W wersji Stow n Go koło jest pod kabiną idealnie pod przednimi siedzeniami. Musisz wyciągnąć specjalny pręt, który jest umiejscowiony w okolicy podnośnika i zdjąć zaślepkę jest w podłodze zaraz przy konsoli głównej (ze znaczkiem oponki), między fotelami a konsola. Włożyć tam ten specjalny klucz i odkręcić śrubę. Koło opuści Ci się pod auto w specjalnym plastikowym "opakowaniu"
_________________
Town&Country 2005 r 3,8 + elpigaz
Więcej niż LIMITED Very Happy
Darek 501788039
Powrót do góry
gadu-gadu
ryro

Debiutant



Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): sosnowiec
Posiadane auto: grand voyager 3.3 2001, neon 2.0 2001 manual, neon 2.0 2001 automat
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 11 Paź 2011, 12:01
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


oj, sorki, wprowadzilem niepotrzebny zamet...... Stow n Go mi umknelo...
Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 11 Paź 2011, 23:21
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


dzięki Smile pręt znalazłem , jutro będę szukać kola Smile)
Myślę, ze zdecyduje się na BRC , bo Prins jest trochę drogi, ale jeszcze trochę pojeżdżę na benzynie Smile
Na pewno dam znać , jak założę
Powrót do góry
robmir

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): london
Posiadane auto: Grand voyager 3.3.Limited XS,2005 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Paź 2011, 20:36
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Jaka instalacja dla Chrysler Grand Voayer 3.3/2005 rok ?


Kolo tez znalezione Smile
Teraz zastanawiam sie , nad 2 butlami w podłodze( drugi rządek).Bedzie okolu 12O litrów gazu, tutaj nie jest jak w Polsce na każdym rogu gaz, wiec chyba to jest dobry pomysł.
Co o tym sadzicie ?
Nawet jak położę ostatni rząd , a podniosę 2 fotele drugiego rzędu , to i tak na spokojnie można się położyć w 2 osoby jeśli będzie taka koniecznośćSmile.
Powiem tak , uwielbiam to auto, aby mi jakiegoś numeru nie wykręcił , bo jak na razie jest Super !
Od jakiegoś czasu jeździłem Japończykami, ostatni mój samochód byl Mazda 5 Mpv, ale do piet Chryslerowi nie dorówna, chociaż o rok młodszy.
Aby Voyagerek mi nie zawiódł, bo naprawdę super się jeździ..
Czy ktoś ma podobne odczucia ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System