Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler ) chrysler T&C 2006 3,8 benzyna ze świeżutkim gazem :)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
t&c 3,8 b+g

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): 1916793
Posiadane auto: Chrysler T&C Touring 2006 3,8 B+G
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Lut 2013, 11:51
Temat postu:

chrysler T&C 2006 3,8 benzyna ze świeżutkim gazem :)


Jako nowy użytkownik witam wszystkich forumowiczów Smile

Niedawno stałem się dumnym posiadaczem Chryslera jak w temacie i oczywiście jak przystało na zadowolonego właściciela nowego autka dmucham i chucham na niego od pierwszego dnia Wink zamontowałem gazik włoskiej firmy AEB, wymieniłem pękniętą szybę i pozbyłem się kilku drobnych usterek oraz śladów bytności poprzednich użytkowników Smile

Generalnie jestem bardzo zadowolony z samochodu jednak zostały mi jeszcze dwie sprawy, które nie dają mi spokoju...po pierwsze przedni zderzak w moim aucie jest poobijany i nadaje się już tylko do wymiany a niestety mam problem ze znalezieniem w Trójmieście używki którą mógłbym obejrzeć przed zakupem. Z tego co zdążyłem się zorientować jest też problem ze znalezieniem nowego zamiennika Crying or Very sad druga sprawa to świecąca się kontrolka airbaga kierowcy. Od razu zaznaczam że prawdopodobnie nie jest to taśma gdyż rozkręciłem kierownicę i ją sprawdziłem. Poza tym z tego co wyczytałem przy problemach z taśmą dodatkowo nie działa klakson i guziki tempomatu a u mnie w tej kwestii wszystko działa jak należy. Podobno przyczyną może być też czujnik poduszki zlokalizowany gdzieś pod fotelem ale jest tam tyle kabli od sterowania fotela że nie wiem dokładnie gdzie tego szukać

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły jak mógłbym sobie poradzić z tymi usterkami to bardzo proszę o kontakt i z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Vip Auto Konstancin

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 108
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Saab 9-3 1,8t 2008 Linear, Saab 9-3 2,0t 2003 VECTOR
Piwa: 11/0
Wysłany: Wto 12 Lut 2013, 12:49
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) chrysler T&C 2006 3,8 benzyna ze świeżutkim gazem :)


Witam.
Częstym problemem oprócz "taśmy" jest też uszkodzenie wewnętrzne przednich czujników poduszki pow. znajdujących się z przodu na podłuznicy z lewej i prawej strony. Przed wymiana warto sprawdzić kody błędów i spróbować oczyścić kostki elektryczne. Później trzeba wykasować błędy. Jeżeli czyszczenie nie pomoże, to w grę wchodzi tylko wymiana. Czujniki nie są drogie ok 120 pln. Jak bedziesz je potrzebował, to zapraszam. bartlomiej@stolarczyk@[cenzura]
_________________
Bartek VIPmoto....
Powrót do góry
t&c 3,8 b+g

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): 1916793
Posiadane auto: Chrysler T&C Touring 2006 3,8 B+G
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Lut 2013, 14:27
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) chrysler T&C 2006 3,8 benzyna ze świeżutkim gazem :)


no właśnie doczytałem już w jakimś innym temacie że trzeba by było najpierw sczytać błędy a później myśleć co dalej...mam nadzieję że mój mechanik ma taki sprzęt na wyposażeniu. dzięki za podpowiedź, jeżeli rzeczywiście okażę się że czujniki do wymiany to na pewno się zgłoszę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler ) Przywitania

10) Witam »
14) Witam »
15) Witam »
17) Witam »
19) Witam »
20) Witam »

ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System