Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) problem z biegami automat


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomaszek p

Debiutant



Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): zlotoryja

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Lis 2011, 07:43
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) problem z biegami automat


ico byłem a ASO wrocław i [cenzura] nie znaleźli przyczyny kompy i wszystkie czujniki ok a dalej przerywa jak sie zagrzeje nie wiem co robic twierdzą że pokoleji trzeba szukac w instalacji ale ja myslę żę to chyba jakiś zimny lut tylko dlaczego jak silnik zimny to działa super a jak się zagrzeje to przerywa i po zgaszeniu odczekaniu z 5 min działa na gorącym
Powrót do góry
prezesT

Debiutant



Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: CHRYSLER VOYAGER
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Lis 2011, 20:08
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) problem z biegami automat


wiesz co mój brat miał podobny przypadek w audi a4 a że mieszka koło Zywca i żekomo nie ma tam żadnego dobrego mechanika to własnie wymieniali po kolei okazało sie ze problem leżał gdzieś koło sondy ale objawy podobne z tym ze po paru miesiacach u niego juz był problem ze jak zgasił nawet na goracym w trasie to musiał czekac nawet około 30 min. a masz moze gaz jaki tam silnik jest ?
Powrót do góry
tomaszek p

Debiutant



Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): zlotoryja

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 21 Lis 2011, 17:32
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) problem z biegami automat


silnik 3,8 ale znalazlem dobrego elektryka on stwierdzil ze to zanikajacy prad na wtryskach przyczyne szuka ale powiedzial ze zrobi posluchajcie to jedyny mechanik ktory sie zna na dolnym slasku serwis sobie nie poradzil a on przynajmniej zdjagnozowal i powiedzial ze zrobi , a czy zrobi to sie okaze juz 23.11.2011 Rolling Eyes
Powrót do góry
Yaboll

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Town Country 3.8
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 20 Paź 2018, 12:54
Temat postu:

Problem ze skrzynią T&C 99 3,8 v6 automat


Town&Country 1999 3,8 V6 Pb+lpg Podepnę się pod problem akurat i mnie to spotkało max prędkość 90 km obroty 4000 doradźcie jakiś dobry serwis w Krakowie gdzie to zdiagnozować w czym problem czy czujniki czy coś innego Miałem problem z zegarami elektrycy coś tam prze-lutowali później problem z gaszeniem silnika porobili i to teraz wyszło z prędkością boje się ze coś mogli spaprać.Jak im opisałem problem 2 dni grzebali i auto teraz dostało świra jak delikatnie ruszę gazem żeby przyśpieszyć to zrzuca na niższy bieg (można tak to chyba nazwać) i aż szarpie całym autem wcześniej nie było tak gwałtownych szarpnięć i trzeba było ostro dodać gazu teraz wystarczy delikatniej i taki objaw do tego te obroty tal jakby nie wrzucało wyższych biegów . zaznaczę ze nie zaświeciło mi trybu awaryjnego skrzyni jedynie service engine soon .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System