Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Problem po wymianie skrzyni i sprzegla trzesie przy ruszaniu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maseroti

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): opole
Posiadane auto: chrysler grand voyager 2.8 crd 2009
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 22 Kwi 2012, 11:41
Temat postu:

Problem po wymianie skrzyni i sprzegla trzesie przy ruszaniu


Witam mam mega problem!! mialem problem ze skrzynia 2.5 crd 2001 wyskakujaca trujeczka wiec zamuwilem skrzynie po renowacji oraz nowe sprzeglo zawiozlem to na warsztat po wymianie jest masakra trzesie strasznie przy ruszaniu do przodu lub tylu wrócilem na warsztat powiedzieli ze to wina skrzyni lub sprzegla znaomy mi powiedzial ze to moze byc wina kola dwumasowego ale jak wrucilem na warsztat powiedzieli ze kolo zamachowe jest zwykle. wiec nie wiem co mam robic czego to moze byc wina czy to warsztat sie wymiguje od odpowiedzialnosci, czy ci od skrzyni zawalili robote czy wina tanszego sprzegla Prosze o pomoc [/b]

...z pozdrowieniem od prof.Miodka... wystarczy zwrócić uwagę na podkreślenia podczas pisania posta... przemekjulka75...
Powrót do góry
gadu-gadu
gregor32

Debiutant



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): polkowice
Posiadane auto: Chrysler Voyager IV 2.5crd
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 24 Kwi 2012, 21:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Problem po wymianie skrzyni i sprzegla trzesie przy ruszaniu


Miałem podobny przypadek tzn po wymianie sprzęgła na nowe samochód po wbiciu biegu jedynki lub wstecznego strasznie się trząsł i taki dziwny wydawał dźwięk łułułułu...Mechanik ,który zmieniał sprzęgło rozłożył ręce,serwis też...wk...łem się niezmiernie .Trafiłem po jakimś czasie do speca ,który znalazł przyczynę.Okazało się ,że to wina DOCISKU, tak chyba nazywa się ta metalowa osłona tarczy co jest w komplecie sprzęgła.Na szczęście zachowałem starą założyli i jak ręką odjął...Może u ciebie jest to samo Question
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
maseroti

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): opole
Posiadane auto: chrysler grand voyager 2.8 crd 2009
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 10 Cze 2012, 00:25
Temat postu:

2.5 CRD trzesie przy ruszaniu po wymianie sprzegla i skrzyni


Witam kupilem nowe sprzeglo pojechalem na druga wymiane po wymianie przyjechalem odebrac auto a tu dalej trzesie ale duzo mniej mechanik stwierdzil ze to wina skrzyni!! po jakis paru dniach jazdy zauwazylem problem z wbijaniem biegów tak jak by wysprzeglik nie byl odpowietrzony ( 2.5 CRD Nie ma odpowietrznika na wysprzegliku ma drugi zbiorniczek ztylu za sinikiem). trez minely dwa tygodnie a problem nie znika tylko narasta!!!( UWAGA NA PARTACZY) bo wymiany i czesci nie sa tanie!!!

Ostatnio zmieniony przez maseroti dnia Nie 10 Cze 2012, 00:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu
maseroti

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): opole
Posiadane auto: chrysler grand voyager 2.8 crd 2009
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 10 Cze 2012, 00:35
Temat postu:

2.5 CRD trzesie przy ruszaniu po wymianie sprzegla i skrzyni


maseroti napisał:
Witam kupilem nowe sprzeglo pojechalem na druga wymiane po wymianie przyjechalem odebrac auto a tu dalej trzesie ale duzo mniej mechanik stwierdzil ze to wina skrzyni!! po jakis paru dniach jazdy zauwazylem problem z wbijaniem biegów tak jak by wysprzeglik nie byl odpowietrzony ( 2.5 CRD Nie ma odpowietrznika na wysprzegliku ma drugi zbiorniczek ztylu za sinikiem). trez minely dwa tygodnie a problem nie znika tylko narasta!!!( UWAGA NA PARTACZY) bo wymiany i czesci nie sa tanie!!!


Witam Ja dzis wrucilem od drugiego mechanika moje szarpanie zostalo pozegnane!! Wszystko Dziala Jak Nalezy Very HappyVery Happy Very Happy Laughing razem z mechanikiem robilismy, wyszlo na to ze wczesniejszy mechanik ktury sciagal sprzeglo DAL DUPY!!!!! mi szarpalo lozysko oporowe na widelcu poniewaz widelec troszke sie przetarl i byl luz miedzi mocowanie lozyska a widelcem(mechanik nadspawal ubytek) oraz nie bylo wyczyszczone kolo zamachowe , a osad sie osadzil na kole i jak montowali to zabrudzili kolo i mialo lekkie bicie co powoli wyniszczalo mi nowa tarcze sprzegla i lozysko wczesniejszy wasztat poprostu zalozyl nowe czesci bez dokladnej ekspertyzy na co je nakladaja naszczescie duzo nie jezdzilem wiec nie ma wiecej uszkodzen( np na zawieszeniu oraz skrzyni ) teraz wszystko dziala jak nalezy i jak narazie jes ok WIEC UWAGA NA PARTACZY!!!!!!!!
Mam nadzieje ze to komus pomoze Pozdro Patryk
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System