Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Cherokee ) Zapala mi sie kontrolka oleju a stan jest w normie. Help



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalena1magdalena

Czytelnik



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): zielona góra
Posiadane auto: grand voager 2.8 crd
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Paź 2014, 18:06
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Cherokee ) Zapala mi sie kontrolka oleju a stan jest w normie. Help


grand voager 2.8 crd ponad 130km/h zapala sie kontrolka oleju ponizej tej predkosci jest ok auto ma moc przyspieszenie nie wiem moze to zwiazane a temperaturą wody słaby obieg w chłodnicy nie wiem mam go dwa rygonien idzisiaj na autostradzie to zauważyłem pomocy!!!
Powrót do góry
Arysa

Debiutant



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: VW Transporter T5 2008 2.5 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Sty 2017, 14:08
Temat postu:

Re: Zapala mi sie kontrolka oleju a stan jest w normie. Help


LackyLuk napisał:
Witajcie, mój problem polega na tym ze zapala mi się kontrolka oleju gdy temperatura wody tez rośnie ale jest w normie tzn. jak strzałka jest równo na polowce zegara to zapala się kontrolka oleju a jak temperatura opadnie to gaśnie i to wszystko pod czas jazdy. Jechałem na autostradzie na włączonym ogrzewaniu na maxa by nie dopuścić wzrostu temperatury to nic się nie zapalało. Gdy lampka się zapalała silnik pracował bez jakiś zastrzeżeń. Nie gubi oleju, stan jest cały czas ten sam. Co to może być ?? proszę o pomoc Smile moje baby to 2,8 CRD z 2007 roku. Pozdrawiam Smile



Witam.
Problem ten sam po osiągnięciu 90 stopni temperatura silnika na wolnych obrotach zapala się kontrolka ciśnienia oleju. Przy wyższych obrotach gaśnie. Olej, filtr wymieniony, ręce opadają czy może ktoś poradził sobie z tym zjawiskiem. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
paweltr

Czytelnik



Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kobyłka
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2007 2.8 CRD
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Mar 2018, 13:52
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Cherokee ) Zapala mi sie kontrolka oleju a stan jest w normie. Help


Witam, czy komuś udało sie rozwiązać problem?

Chrysler grand voyager 2.8 CRD 2007r. Zapala się lampka oleju na niskich obrotach i rozgrzanym silniku. Olej nowy 10W40, ciśnienie oleju w normie.
Powrót do góry
kruszon111

Czytelnik



Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mińsk Mazowiecki
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 2.8 crd 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Sie 2018, 20:23
Temat postu:

Problem i u mnie


paweltr napisał:
Witam, czy komuś udało sie rozwiązać problem?

Chrysler grand voyager 2.8 CRD 2007r. Zapala się lampka oleju na niskich obrotach i rozgrzanym silniku. Olej nowy 10W40, ciśnienie oleju w normie.


Witam serdecznie, jako nowy użytkownik forum i szczęśliwy posiadacz Chryslera mam ten sam opisany problem. Udało go się komuś rozwiązać? Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System