Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Ogromny problem , wszystko zmienione nic nie pomoglo !



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebok92

Czytelnik



Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): lomza
Posiadane auto: voyager 2.5 td
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Lis 2012, 10:42
Temat postu:

Ogromny problem , wszystko zmienione nic nie pomoglo !


Witam!
Mam problem z chryslerem voyagerem 1996 rok 2.5 TD . Rozrzad na łańcuchy . Mam problemy z paleniem na zimnym a nawet i na cieplym . na cieplym tak jakby nie trzymal paliwa , chwilke dluzej trzeba pokrecic , a jak juz przychodzi zimno to juz musze krecic i krecic i jak zaczyna lapac to na jeden drugi trzeci i chodzi jak czolg przez pierwsze 15 sekund , nierowno . Ostatnio byl raptem -2 a ja musialem juz palic z kabli i to jeszcze z 15 minut palilem z kabli .

Zaczelo sie tak od momentu kiedy zrobilem remont glowicy ( pierscienie jak nowki ! zero progow , a auto mam juz 280 tys km ! ) Chyba od tego sie zaczelo , bo juz nie pamietaam , albo od momentu kiedy padl mi wtrysk sterujacy i wyslalem go do regeneracji i z powrotem zamontowalem .

Poza tym zmienilem koncowki wtryskow , nowe swiece zarowe , grzeja napewno , 4 dni temu wyciagalem pompe wtryskowa , pompa daje jak nowka , jedynie zostal zmieniony tranzystor czy tam rezystor od temp. paliwa i myslalem ze to juz moze tego wina lecz niestety nie :/

U mnie w miescie nikt nie ma kompa do TD zeby podlaczyc i sprawdzic , jedynie serwis 250 zl , wiec troche sporo . Rozbieralem rowniez rozrzad zeby sprawdzic czy wszystko jest ok , i jest ok . Zaplon ustawiony na sluch , wiadomo teraz to moze i moze byc tego wina , ale odpala tak samo jak przed ywjeciem pompy !! Filtry zmienione , wtryski elegancko rozpylaja . Juz kompletnie nie mam pojecia co robic , po prostu rece rozkladam . Kto moze cos doradzic? Moze czegos po drodze zapomnialem , jak cos to dodam w czasie odpowiedzie .

Pozdrawiam i czekam na jakies porady
Sebo
Powrót do góry
_MKW_

Czytelnik



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nakło Nad Notecią
Posiadane auto: Chrysler, Cirrus, LXi, 2,5l, 1995r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Lis 2012, 16:58
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Ogromny problem , wszystko zmienione nic nie pomoglo !


Podpinam się do tematu.
Mam Chrysler Cirrus 2,5l benzyna + gaz, automat, 1995r. i ten sam problem z odpalaniem na zimnym silniku... Również mechanicy powymieniali mi już wszystko: kompletny remont silnika (czyszczenie, planowanie głowicy, uszczelki), nowe świece, nowe filtry powietrza, oleju i paliwa, wymieniona pompka paliwa, nowy czujnik temperatury chłodnicy, dołożony zaworek zwrotny paliwa, nowy akumulator a nadal nie odpala od razu... Bez badań komputerem wydam kolejny tysiąc a i tak problem tkwi...

Zna ktoś w Bydgoszczy lub okolicy mechanika z kompem do amerykańskich aut?
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System