Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Leje się woda z pod wlewu do chłodnicy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artemio

Debiutant



Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C5 3.0 V6 2002 automat
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 20 Maj 2013, 16:35
Temat postu:

Leje się woda z pod wlewu do chłodnicy


Witam
Dzisiaj rano zobaczyłem kałuże pod chłodnicą po prawej stronie stojąc przed zderzakiem. Pojechałem, wróciłem i wjeżdżając na parking zobaczyłem ślad po drodze wody z chłodnicy. Stoje patrze i sie leje. Nie kapie a ciurkiem sie leje. Stwierdziłem że nie bede narazie inwestował w płyn bo za duży ubytek i bym zbankrutował. Wlałem butelke 1.5 litrową do zbiornika wyrównawczego i 3 litry wody bezpośrednio do chłodnicy(wlew jest po prawej stronie zamka od maski). Wszystko oczywiście na zapalonym silniku. Ze zbiornika wyrównawczego wody nie ubyło, ale lało się to co wlałem do chłodnicy. Silnik z zimnego nagrzał się normalnie. Moja diagnoza jest taka że jest gdzieś nieszczelność przy chłodnicy. Nawet wysoko bo mokre jest troszke niżej od korka wlewu przy chłodnicy. Gdy woda się wyleje z obiegu, przestaje się lać. A woda w zbiorniku wyrównawczym jest w stanie nienaruszonym. Wykluczyłem nieszczelność przy głowicach, zbiornikach czy przy pompie która chyba jest po stronie lewej a wyciek po prawej.
Powrót do góry
artemio

Debiutant



Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C5 3.0 V6 2002 automat
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 21 Maj 2013, 12:02
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Leje się woda z pod wlewu do chłodnicy


Wyciek zlokalizowany. Woda leje się z kraniku do spuszczania wody po lewej stronie. Woda ścieka po rynience i wylewa się po prawej stronie. Intensywność lania wody ta sama co z kranika więc to będzie to. Zastanawia mnie jednak dlaczego on puścił. Później spróbuje to zakręcić bo teraz burza mnie przegoniła Very Happy
Powrót do góry
artemio

Debiutant



Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Citroen C5 3.0 V6 2002 automat
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 22 Maj 2013, 17:51
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Leje się woda z pod wlewu do chłodnicy


Wróciłem od mechanika. Kranik do spuszczania wody plastikowy był zacięty(wypchany gwint). Nie można go było odkręcić. Wyciął i wstawił śrube na stałe. Teraz sie nie leje ale zaniepokoiło mnie lekkie bąbelkowanie wody w chłodnicy. Mam nadzieje że to odpowietrzanie układu jeszcze bo była spuszczona woda i zalane płynem chłodzącym. Jeśli nie przestanie to wiadomo: uszczelka pod głowicą 1 lub 2.
Macie jakieś inne sugestie?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System