Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Sebring ) Sycząca klimatyzacja



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danielson

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Sebring Cabrio
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Sie 2013, 12:00
Temat postu:

Sycząca klimatyzacja


Cześć wszystkim!

Pomijając problem z gorącymi alufelgami natknąłem się na kolejny mankament nowego auta. A mianowicie, przy zakupie samochodu facet tłumaczył mi że 2 tygodnie temu nabijał klime. Rzeczywiście włączyłem nawiew i chłodziło. Minęły 2 tygodnie jazdy bez dachu a co za tym idzie bez klimy, aż do wczoraj kiedy złapał mnie mały deszczyk. Postawiłem dach, odpalam klime bo duszno a tu zamiast zimnego powietrza to tylko dziwne syczenie i gorąc buchający z wywiewów. Wyłączyłem klime, ustawiłem na zimny nawiew i syczenie ustało.

Zakładam że coś jest ewidentnie nie szczelne. Tylko co? I jakie są koszta żeby to naprawić? Szlak mnie trafia bo znajduje coraz więcej rzeczy do zrobienia! Kolejna masakra to lekko opadnięte drzwi od strony kierowcy (oczywiście do regulacji na zawiasach). Niby nie wielki problem, ALE w konsekwencji szyba też lekko opadła i nie dociska do uszczelki, więc podczas jazdy w deszczu kierowca bierze przymusowy prysznic... Ehh no nic to.

Orientujecie się może co jest nie tak z klimą i gdzie to można naprawić w warszawie za jakieś rozsądne pieniądze?

Z góry dzięki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Sebring »

Opinie o samochodach Chrysler Sebring - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System