Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Wrz 2008, 23:11
Temat postu:

Heja


A Bluetooth w lusterku masz ??? no i jeszcze czy parctronick masz ?? a DVD tez juz opanowalem aby ogladac filmy bo europejski system nie wczytuje pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Wrz 2008, 10:20
Temat postu:

Re: Heja


tedi napisał:
A Bluetooth w lusterku masz ??? no i jeszcze czy parctronick masz ?? a DVD tez juz opanowalem aby ogladac filmy bo europejski system nie wczytuje pozdro Tedi


Witajcie ! Miło słyszec ciepłe słowa o tym autku. Dosłownie za parę dni mam nadzieje stać się posiadaczem 2005 3,5L Touring z DVD i GPS. I tu pytanie do tedi: jak opanowałeś DVD (fabryczne?). Czy wymieniałeś bebechy na inne? Podobno demontaz fabrycznego DVD ogłupia komputer i jedynym wyjściem jest domontować gdzieś oddzielny dekoder. Macie doświadczenia z GPS ? J.w tu też podobno nie da się uruchomic fabrycznego , tylko pozostaje dołożenie modułu na pilota, kagtóry na szczęscie wyświetla obraz na fabrycznym displaju pod prędkościomierzem...
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Wrz 2008, 22:43
Temat postu:

Re: Heja


Piter_271 napisał:
tedi napisał:
A Bluetooth w lusterku masz ??? no i jeszcze czy parctronick masz ?? a DVD tez juz opanowalem aby ogladac filmy bo europejski system nie wczytuje pozdro Tedi


Witajcie ! Miło słyszec ciepłe słowa o tym autku. Dosłownie za parę dni mam nadzieje stać się posiadaczem 2005 3,5L Touring z DVD i GPS. I tu pytanie do tedi: jak opanowałeś DVD (fabryczne?). Czy wymieniałeś bebechy na inne? Podobno demontaz fabrycznego DVD ogłupia komputer i jedynym wyjściem jest domontować gdzieś oddzielny dekoder. Macie doświadczenia z GPS ? J.w tu też podobno nie da się uruchomic fabrycznego , tylko pozostaje dołożenie modułu na pilota, kagtóry na szczęscie wyświetla obraz na fabrycznym displaju pod prędkościomierzem...


No Piter cieszy mnie ze przybywa milosnikow tego modelu kto wie moze uda sie nam zebrac jakas mala lub wieksza grupe uzytkownikow i zorganizowac zlot milosnikow Smile
A co do DVD to proste musisz miec dwa programy w kompie I to DVD SANTA a II to DVD SHRINK i oba te programy przekopiuja ci nasze europejskie DVD na system Amerykanski ja co prawda sciagnolem demo tego programu i podczas odczytu filmu jest napis DEMO i co wazne on dziala tylko miesiac ale mozna troszke filmikow sobie nagrac np. bajki dla dzieci lub inne zalezy co komu potrzebne natomiast Nawi slyszalem ze faktycznie nie do uzytku ale poszukaj na naszym forum o ile pamietam to kolega z Wawki lub spod Wawki pisal ze przerabia i podal namiary na siebie pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
ptycholec

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 4,0 Touring 4x4 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Wrz 2008, 15:07
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam

Podłączam się do tematu jako świeżo upieczony posiadacz Pacyfy 2007, 4,0, 4x4. Autko mam od tygodnia i na razie jest po prostu super. Wyposażenie, komfort, dynamika, pierwsze wrażenie na 6. Zobaczymy co będzie dalej. Co do DVD to rozumiem że wystarczy usunąć blokadę regionalną z płyty?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Wrz 2008, 21:56
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


ptycholec napisał:
Witam

Podłączam się do tematu jako świeżo upieczony posiadacz Pacyfy 2007, 4,0, 4x4. Autko mam od tygodnia i na razie jest po prostu super. Wyposażenie, komfort, dynamika, pierwsze wrażenie na 6. Zobaczymy co będzie dalej. Co do DVD to rozumiem że wystarczy usunąć blokadę regionalną z płyty?


Czesc milo ze nas prztbywa fakt ja juz zrobilem moim okolo 5000 km i moja ocena jest na 10 poprostu chce sie jeździc i nie wysiadac ale moze o tym nie bedziemy pisac bo ci co maja to cacko doskonale sami wiedza coz mozna by napisac witaj w klubie Smile
A co do DVD to niewiem czy to sie nazywa odblokowanie czy inaczej wiem tylko ze za pomoca tych 2 programoe trzeba nagrac nowa plyte dostalem te programy na plytce od osoby co mi go stargala za duzej wody pozdrawiam i zycze milego uzytkowania i do spotkania na drodze a tak nawiasem z jakiej czesci Polski klikasz ??? No i mysle ze czas powoli myslec o spotkaniu uzytkownikow paru nas juz jest pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pon 15 Wrz 2008, 21:56
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
MAXIMUS1207

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): P-n
Posiadane auto: Pacifica Touring 3,5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Wrz 2008, 22:42
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Czesc.Wlasnie zarejestrowalem sie na tym forum pomomo ze jeszcze nie mam pacifici Wink Ale to juz kwestia dni.Pewnie razem z Zuzarz i Piter_271 staniemy sie posiadaczami tego cacka "na dniach".
Dlaczego wybor padl na pacifica?Proste ! Zobaczylem go u Tedi'ego Very Happy Jesli osoba majaca na codzien doczynienia z roznymi markami i modelami wybiera Pacific'e to znaczy ze raczej nie bedzie z nim problemow ! Stomatolog tez nie myje zebow pasta do...butow Exclamation
Zastanawia mnie dlaczego nikt nie podaje swego miejsca zamieszkania/na innych forach jest to norma/.Czyzby jakies obawy?? Wink


Ostatnio zmieniony przez MAXIMUS1207 dnia Pon 15 Wrz 2008, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 15 Wrz 2008, 22:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


MAXIMUS1207 napisał:
Czesc.Wlasnie zarejestrowalem sie na tym forum pomomo ze jeszcze nie mam pacifici Wink Ale to juz kwestia dni.Pewnie razem z Zuzarz i Piter_271 staniemy sie posiadaczami tego cacka "na dniach".
Dlaczego wybor padl na pacifica?Proste ! Zobaczylem go u Tedi'ego Very Happy Jesli osoba majaca na codzien doczynienia z roznymi markami i modelami wybiera Pacific'e to znaczy ze raczej nie bedzie z nim problemow ! Stomatolog tez nie myje zebow pasta do...butow Exclamation


Witam kolege no to teraz napewno zlot Chryslera Pacifica sie odbedzie grono fanatykow nam sie powiekszy pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
ptycholec

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 4,0 Touring 4x4 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Wrz 2008, 18:06
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam witam

Przepraszam za przeoczenie. Jestem z Grodziska Wlkp. czyli mieszkam 50 km od Poznania, więc całkiem niedaleko... Przynajmniej od niektórych jak się zorientowałem. Co do mojej oceny samochodu to 6 była oczywiście w skali szkolnej Smile. Co do zlotu to jestem za, pytanie jak u was z terminami bo u mnie niestety często kiepsko to wygląda.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Wrz 2008, 22:41
Temat postu:

Czesc ptycholec


Witam kolege fakt odleglosc od Poznania jest niewielka. Co do zlotu byloby milo a termin to nie musi byc sztywny mysle ze kazdy zapracowany i na takie rozrywki znajdzie czas.Jesli chodzi o kwestie oceny domyslilem sie ze oceny szkolne mialy tu odpowiednik ja dalem celowo 10 oczywiscie zawsze mozna jakies minusy wyszukac ale pytanie ktore auto jest doskonale.Tak czy inaczej milo bedzie sie poznac w realnym swiecie w koncu jak narazie mozna stwierdzic ze mamy czym sie wyrozniac na drodze pewnie to z czasem sie zmieni bedzie wiecej tego modelu domyslam sie ze sporo ich plynie do naszej krainy pozdro tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Wrz 2008, 21:16
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Ooo fajnie! mamy juz niemały ruch, jak w Warszawce w piatek wieczór na wylotowej na Marki Very Happy . Zatem - mam ją - Signature Series 3.5
Touring - bez LCD ale z napędem DVD (ekraniki dołożę poźniej) i z GPS do przeróbki pod Józefowem k.Otwocka . Na razie niewiele z jazdy, bo wstawiłem do warsztatu na wymianę płynów ustrojowych i .. . niestety tylnych tarcz (zapewne przypadłośc autek poleasingowych...). Poza tym , odpukać -super! Co prawda mam juz 3 lata Dodge Granda Caravana, ale Pacyfa ( ładna nazwa !) - 3 klasy w góre !!
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Wrz 2008, 21:38
Temat postu:

Czesc Piter


No to gratulacjie i zycze milego bez awaryjnego uzytkowania piszesz ze wymieniasz wraz z plynami tylne tarcze a jaki ma przebiek ta twoja Pacifica pozdro Tedi.
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Wrz 2008, 22:21
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


65 tys km, model 2006, ale prod. koniec 2005. Podejrzewam, że w lisingu w US koledzy nie do końca dbali o regularne przeglądy... Przez zakupem testowałem kilka autek i o dziwo w wiekszości wyczuwalne było drżenie kierownicy przy hamowaniu...
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Wrz 2008, 22:40
Temat postu:

re re


Moj mial 70000 tys km. jak go zaczolem uzytkowac i nic nie wyczuwam z tymi hamulcami ale fakt faktem z Carfaxu wynikalo ze mial zalozone nowe tarcze przednie i klocki na ostatnim przegladzie w USA co bez problemu widac ze ma nowe a tylne jak tylne mogly by lepiej wygladac choc jak go zaczolem uzytkowac poprawil sie ich wyglad moze na to tez miec wplyw zasolenie wkoncu troszke czsu plynie i wilgoc robi swoje np. tak jak Chrysler przewiduje wymiane oleju w skrzyni i filtra tak tez carfax to odnotowal jesli moge to ocenic z wlasnej strony to mysle ze wszystko to mial zrobione bo nawet olej silnikowy byl dosc czysty
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Wrz 2008, 22:46
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


własnie... u mnie w autocheck-u nie widać było żadnych przeglądów... jakie są fakty, zobaczymy jutro, po odbiorze z ASO, dam znac...
Powrót do góry
MAXIMUS1207

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): P-n
Posiadane auto: Pacifica Touring 3,5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Wrz 2008, 00:14
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Piter_271 Gratulacje Very Happy .Ja jade w niedziele obejrzec nastepnego.Moze tym razem uda sie Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System