Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nasal

Debiutant



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 16

Posiadane auto: CHrysler Pacifica 2006 Limited AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 20 Wrz 2008, 00:06
Temat postu:

Prędkość MAXymalna


johnydrink napisał:
czyli zasada ta sama co w starych amerykancach, nikt sie nie pochwali ile jechal bo liczniki sa skalowane do 160 km, wynika z tego ze zapas obrotow byl wystarczajacy do pojechanie szybciej. Czy tak??


Witam wszystkich PacificaManiakó.
Auto mam od 3 tygodni. Sprawuje się OK. Póki co nie udałomi się więcej jechać niż 105mil/h, ale przy tej prędkości był 3000 obrotów. Niestety jeżdżąc w W_wie nie jest łatwo bić rekordy szybkości Smile .
Może ktoś wiec czy w Polsce jest już jakiś serwis, który zdejmuje blokadę prędkości maksymalnej i za ile?
pozdr,
nasal
Powrót do góry
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 20:49
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


nasal, może jechałes na autostick-u na 3 biegu Very Happy . Zwykle elektroniczne ograniczenie prędkości występuje na blokadzie danego biegu ... Przełącz wskaźniki z M na US i będziesz miał prędkośc w milach/h (160) czyli jakies 250 km/godz... U mnie po serwisie luzik: szlif przednich tarcz i wymiana (niestety) tylnych -poza tym no problems ( so far !) Laughing
Powrót do góry
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 20:59
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Panowie ( Panie , jesli partycypuja w forum prosze o wybaczenie...)może macie jakis pomysł na zimowe gumki do Pacyfy ?
Powrót do góry
ptycholec

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 4,0 Touring 4x4 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 21:41
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


O ciekawy temat. Też zaczynam się nad tym zastanawiać, bo czas najwyższy. Koszt może być nie mały bo moja Pacyfa śmiga na 19. Ma ktoś jakieś doświadczenie?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 22:10
Temat postu:

Oponki


Witam was tez mi to po glowie chodzi bo tak samo ma 19 wydatek jest spory i u nas jest problem nie wielu producentow produkuje ja mam dokladnie 235/55/19 znalazlem tu http://www.novax.pl/_wynik.php?producentf=0&sezonf=2&rodzajf=3&rozmiarf=596&s=szukaj ale jak sie okazalo to tez nie maja Sad(((
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 22:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Wrz 2008, 22:11
Temat postu:

Re: Oponki


tedi napisał:
Witam was tez mi to po glowie chodzi bo tak samo ma 19 wydatek jest spory i u nas jest problem nie wielu producentow produkuje ja mam dokladnie 235/55/19 znalazlem tu http://www.novax.pl/_wynik.php?producentf=0&sezonf=2&rodzajf=3&rozmiarf=596&s=szukaj ale jak sie okazalo to tez nie maja Sad(((
a ucieszylem sie ze wielo sezon dostepny jak po rozmowie sie okzalo to w Polsce i na terenie europy niema takich opon jak wielo sezon
Powrót do góry
gadu-gadu
ptycholec

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Grodzisk Wielkopolski
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 4,0 Touring 4x4 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Wrz 2008, 18:51
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Dostałem dzisiaj namiary na firmę która podobno potrafi zorganizować tego typu opony w logicznej cenie. Jak coś więcej będę wiedział to dam znać. Mam jeszcze małe pytanko czy udało wam się zaprogramować przyciski do obsługi bram automatycznych i garażowych? czy to w ogóle działa z osprzętem europejskich producentów automatyki?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Wrz 2008, 23:26
Temat postu:

Opony


Oki to zaczekamy na informacje od ciebie a co do otwierania bram to niestety ja nie prubowalem tego zrobic ale jak spytalem serwis ktory zajmuje sie naprawami i montazem to odp. byla taka ze od Cryslera nie da rady ale kto wie moze ktos tutaj ma inne odp. lub rozwiazania pozdrawiam
A co do opon to znalazlem jeszcze na alejka http://alejka.pl/c/235,55,19_cali-a18,a19,a20--opony.html
a ceny to jak widac nie sa niskie ale z tego co sie juz orientowalem to sa duzo wyzsze u innych sprzedawcw

Wlasnie mi przyszedl pewien pomysl jesli by bylo tu wiecej zainteresowanych osob wlasnie tym rozmaiarem opon to kto wie moze by udalo sie kupic zbiorowo w kozystnej cenie co wy koledzy na to
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Wrz 2008, 23:09
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Moja felga ma 17", więc z oponami jest trochę łatwiej. Odnośnie otwieracza bram jeden jedyny raz udało mi się zaprogramować toto w Dodge-u Grandzie na starej rozsuwanej bramie parkingowej - działało bez pudła. 2 lata temu zmieniłem lokal i parkuje w garażu podziemym i tu, niestety - porażka programator Dodga nie przyjmuje sygnału pilota. Pacyfy jeszcze nie sprawdzałem, ale na 100% programator jest identyczny. Niewykluczone, że nowoczesne piloty bram działaja poza pasmem programatora - sprawdzaliście możliwość przestrojenia w internecie ?
Powrót do góry
nasal

Debiutant



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 16

Posiadane auto: CHrysler Pacifica 2006 Limited AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 26 Wrz 2008, 23:54
Temat postu:

Opony


ptycholec napisał:
O ciekawy temat. Też zaczynam się nad tym zastanawiać, bo czas najwyższy. Koszt może być nie mały bo moja Pacyfa śmiga na 19. Ma ktoś jakieś doświadczenie?


Witam
Na tej stronie sprawdzicie zamienniki typowej 235/55r19 czyli 19" opony do Pacifica'i : http://www.oponka.com/oponka/index.php?id=kreator_zamiennikow .
255/50R19 108V MATADOR NORDICCA MP91, to opona ZA 540pln BRUTTO, więc za niewielkie pieniądze.
Innych firm, to koszt powyżej 800PLN.
A co do testu prędkości, to 105 mil/h było na D i na pewno na 4ce.

pozdr
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Wrz 2008, 23:48
Temat postu:

Opony


Znalazlem kilka propozycji ceny podobne ale zawsze to kilka ofert dodatkowo
http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=541&searchText=235~~M55~~M19~~M4X4&inDesc=False&minPrice=530&maxPrice=860
Powrót do góry
gadu-gadu
cubitus

Debiutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica, 4x4, 3.5, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Wrz 2008, 00:26
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam wszystkich milosnikow Chrysler Pacifica! Sam jestem szczesliwym posiadaczem tego auta juz rok. Sprawuje sie bez zarzutu. I tez zaczynam rozgladac sie za oponami zimowymi. I tutaj kwestia - czy zmieniac na tzw: caloroczne czy jednak zalozyc zimowki?
Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Piter_271

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: 2011 jeep gdc 5,7 hemi overland
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Wrz 2008, 23:46
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


cubitus napisał:
Witam wszystkich milosnikow Chrysler Pacifica! Sam jestem szczesliwym posiadaczem tego auta juz rok. Sprawuje sie bez zarzutu. I tez zaczynam rozgladac sie za oponami zimowymi. I tutaj kwestia - czy zmieniac na tzw: caloroczne czy jednak zalozyc zimowki?
Pozdrawiam


Ha! To Ty nzam powinienes powiedzieć, czy warto! W koncu masz 4x4 juz rok, więc zime przejezdziłeś... na czym ? I jak sprawuje sie AWD ?
Powrót do góry
cubitus

Debiutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica, 4x4, 3.5, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Wrz 2008, 01:12
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


HA! No wlasnie jezdzilem na calorocznych...zreszta prawde mowiac zeszloroczna zima to nie byla zima. Nawet nie pamietam czy w ogole po sniegu jezdzilem. No ale w tym roku musze juz cos zalozyc nowego bo opony sie juz wysluzyly. Ale chyba jednak kupie zimowki. Jednak co opony zimowe to zimowe...madrze powiedziane:)
A co do napedu 4x4 to bez dwoch zdan - rewelaja! Zwlaszcza sie to odczuwa przy gwaltownym ruszaniu z miejsca, albo podczas opuszczania skrzyzowania gdy trzeba mocniej "depnac". Samochod trzyma sie jak przyklejony i az wgniata w fotel. No a poza tym chyba samo poczucie bezpieczenstwa jest znacznie wieksze (przynajmniej moje). Samochod po prostu pewniej trzyma sie drogi bez wzgledu na rodzaj nawierzchni. Ale sa i minusy - opony musza byc przystosowane do aut z napedem 4x4. Zatem kupujac je trzeba o tym pamietac i zaplacic nieco wiecej. No ale tam gdzie wchodzi w gre nasze bezpieczenstwo koszta nie sa az tak wazne;)
Z turystycznym pozdrowieniem...Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Wrz 2008, 23:22
Temat postu:

Witam


Widze ze temat opon sie rozwiął.Mianowicie ja tez rozwazalem zakup calorocznych,ale wybralem ten produkt http://www.opony.pl/opony.asp?oid=123862&rodzaj=3
Choc paru moich znajomych twierdzi ze na letnich z napedem 4X4 mozna i w zime smigac to ich zdanie po doswiadczeniu bo maja takie autka.Ja osobiscie poraz pierwszy bede jeżdzil z takim napedem Smile dlatego nie ocenie tego.No i wazna uwaga jak juz kolega wczesniej pisal do naszych bryczek obowiazkowo oponki do 4X4
Jesli ktos ma jakies uwagi do opon ktore wskazalem w linku to z przyjemnoscia poczytam pozdro Tedi

Pozwole sobie przytoczyc zdanie ktore dzis wlasnie mi kolega powiedzial.
'Trzeba uwazac naszymi furami na rozpedzanie bo one z racji napedu na cztery kola.ida do przodu jak glupie tylko zas problem z zatrzymaniem szczegolnie na sliskiej nawiezchni' (czytac bloto posniegowe i lod)
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System