Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 15 Sie 2008, 10:45
Temat postu:

Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam wszystkich forumowiczow i uzytkownikow Cryslera od miesiaca stalem sie uzytkownikiem Pacifica i moje wrazenia sa bardzo pozytywne szkoda ze nikt jeszcze sie o tym modelu tu nie wypowidal ale moze to sie z czasem zmieni moja ocena jest na 10 jak narazie to mnie on caly czas zaskakuje oczywiscie w pozytywnym slowa znaczeniu i oby tak dalej bylo pozdrawiam i zapraszam do dyskusji Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
zuzarz

Czytelnik



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nidzica
Posiadane auto: Chrysler Pacyfica 3,5
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 17:34
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


WITAM
NARESZCIE KTOS SIĘ POKAZAŁ
JA JESZCZE NIE JESTEM POSIADACZEM PACYFIKI ALE TEN SAMOCHÓD CHODZI ZA MNĄ
A JAK TO BYWA U MNIE, MOZE NIE TERAZ ALE WIOSNĄ MAM ZAMIAR SOBIE COŚ TAKIEGO ZAFUNDOWAC.
JESTEM BARDZO CIEKAW ODNOŚNIE KOSZTÓW( ZUZYCIE PALIWA,CENY CZĘŚCI ITP)
CHOCIAZ PODEJRZEWAM ZE ZBYT KRÓTKO POSIADASZ TO CACKO ZEBY COŚ POWIEDZIEC O USTERKACH
ALE WSZYSTKO PRZECZYTAM CO DOTYCZY PACYFIKI
POZDRAWIAM
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Sie 2008, 22:34
Temat postu:

Witam Kolege


To fakt moze jeszcze zbytno nie moge sie wypowiadac na temat ogolno techniczny na Pacifice ale powiem jedno jestem pod ogromnym wrazeniem tego cacka Smile poprostu chce sie jexdzic i jeździc a co do zuzycia to jak na 4x4 uwazam ze super samo miasto srednio 17 litrow trasa okolo 9,5 litra cykl mieszany to co mialem okazje sprawdzic to 30% trasa reszta miasto 14 litrow jak dla mnie to on jest bardzo ekonomiczny jak na 3.5 litra jednostke o mocy 252 KM dla porownania podam ci ze uzytkowalem passata 1.8 litra o mocy 125 KM norma jego byla 12 litrow miasto a trasa 9 litrow przy mojej nodze no chyba ze jazda jak z jajem to mozna bylo nim zejsc do 7 litrow ale to meka Smile nazwl bym to spacer
A co do cen czesci eksplatacyjnych to uwazam ze sa zaskakujaco niskie jak na auto z USA w porownaniu z europejskimi a cos na ten temat wiem z racji ze zajmuje sie zawodowo motoryzacjią pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
zuzarz

Czytelnik



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nidzica
Posiadane auto: Chrysler Pacyfica 3,5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 18:01
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


HEJ
DZIEKI ZA INFORMACJE
JESZCZE JESTEM CIEKAW GDZIE GO KUPIŁEŚ: CZY W POLSCE CZY SPROWADZAŁES
TWOIE INFORMACJE POTWIERDZAJĄ MOJĄ SKROMNĄ I TEORETYCZNĄ WIEDZĘ CO DO NP: SPALANIA
WSZYSTKIE WIADOMOŚCI CO DO SPALANIA POKRYWAJĄ SIE ZE SPALANIEM ,,POLONEZA"
ZRESZTĄ TEZ MAM DUZE DOŚWIADCZENIE CO DO EKSPLOATACJI RÓZNYCH MAREK
NAWET JEZDZIŁEM VOYAGEREM 2,4 GAZ+LPG I SPALANIE BYŁO NA POZIOMIE 17L GAZU I BYŁO PORÓWNYWALNE ZE SPALANIEM PASKA 1,8

POZDRAWIAM
P.S
PISZ CO CI SIE PRZYPOMI
WSZYSTKO CZYTAM
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 22:37
Temat postu:

re re


Autko to jest swiezo sprowadzone z USA jest to ful opcia tylko bez nawi nie bede tu pisal o bajerach jakie ma bo spora lista by sie z tego zrobila ale skoro sledzisz informacje o tej wlasnie marce i modelu to wiesz co sie w nim moze znajdowac z dodatkow jakie oni maja na dzien dzisiejszy moge stanowczo powiedziec ze brak my skrzydel wtedy mozna by powiedziec ze prawie jak F16 Smile jedno co juz wiem napewno to to DVD jest to gadzet za ktory sie w zakupie nowego auto slono placi ale czy on jest wykozystywany smie powatpiewac u mnie ze dwa razy dzieciaki go uzyly moze jak by byly w wieku co bajki ogladaja to moze by to im ulilalo podroz tak czy inaczej ciesze sie ze to mam zawsze jakis bajer co nie kazde auto ma i napewno wiele bajerow umila jazde i uzytkowanie a co do LPG Sad moje zdanie to kalectwo auta oczywiscie kazdy ma swoje upodobania ale z calym szacunkiem jesli kogos stac na takie auto to nie powinien szukac srodkow zastepczych bo niestety to sprawie predzej czy pozniej jakies problemy nalezy pamietac ze LPG jest palowem suchym i gdyby ono bylo az tak doskonale to wielu producentow oferowalo by seryjnie produkowane auta na takie paliwo
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Pią 22 Sie 2008, 22:37
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
johnydrink

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Sie 2008, 19:58
Temat postu:

Witam Panowie, mam pytanko


Czy orientujecie się albo testowaliście gdzieś albo czytaliście jaka jest prędkość max pacyfica, bo prędkościomierz jest skalowany do 160 km, a sam jestem zainteresowany zakupem a nie wiem czy bedzie dobra na długą trasę po autostradzie.
I jeszcze jedno pytanie do kolegi co już kupił, czy kupowałeś z aukcji w USA ??
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sie 2008, 01:28
Temat postu:

re re


Licznik zamyka w super tepie a juz dalej nie prubowalem mozna by przelaczyc na mile i wtedy jest zapas mozna by cisnac dalej lecz mi wystarcza to co pokazuje w km a co do kupna to swiezo sprowadzone z USA lecz ja osobiscie ogladalem je w PL niemial bym odwagi kupic w ciemno z za duzej wody bo fotki mogly by sie okazac profesionalnie zrobione i wtedy autko wyglada jak z igly pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
johnydrink

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sie 2008, 17:16
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


czyli zasada ta sama co w starych amerykancach, nikt sie nie pochwali ile jechal bo liczniki sa skalowane do 160 km, wynika z tego ze zapas obrotow byl wystarczajacy do pojechanie szybciej. Czy tak??
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sie 2008, 22:22
Temat postu:

re re


Masz racje kolego ja takiej proby dokonalem dopiero raz na autostradzie mam go dopiero nie spelna 1,5 m-ca ale powiem ci tylko ze w Pacifice jest nie problem sprawdzic dlatego ze elektronicznie mozna przelaczac z km na mile lub na odwrot tak ze mozna pojechac na milach i latwo sie dowiedziec ile on da rade nie watpliwie jest to frajda jak w oszalamiajacym tepie wskazowka licznika zamyka skale powiedzial bym bezcenne Smile tylko nalezy pamietac ze i wskazowka poziomu paliwa tez wtedy nabiera tepa co mi wcale nie przeszkadza bo w normalnym uzytkowaniu jest do przyjecia a nawet ekonomicznie jesli czytales moje pierwsze posty to wiesz co mam na mysli pozdro tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
jack1313

Debiutant



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 41

Posiadane auto: CHRYSLER PACIFICA 4*4, 3500, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Wrz 2008, 19:31
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


podobno wszystkie amerykańskie samochody mają odcięcie paliwa przy 190 km/h.
tak tez podobno jest w Pacificach.
dziś kupiłem, jak sprawdze to napisze.
a co do licznika - w km jest do 160, ale pozna przełaczyc na mile i wtedy jest tez do 160 ale mil:). a to trochę więcej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System