Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FunnyB

Debiutant



Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3,5L Touring AWD, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2008, 19:14
Temat postu:

CB radio - gdzie montować


Witam,
Koledzy, gdzie macie zamontowane CB, bo rozgladam sie po wnętrzu i tak naprawdę koncept mi uleciał Surprised/
Powrót do góry
MAXIMUS1207

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): P-n
Posiadane auto: Pacifica Touring 3,5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2008, 20:40
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


U mnie na razie wala sie na siedzeniu pasazera Very Happy Docelowo chyba zamontuje od str.pasazera na tunelu skrz.biegow.Bylo juz tam w poprzednim aucie i zdalo egzamin.Latwy dostep nikomu nie przeszkadza
Powrót do góry
gadu-gadu
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2008, 23:41
Temat postu:

Re re


A ja koledzy po prostu wzucilem je do schowka miedzy fotelami i tez zdaje egzamin.Wiem ze to prostackie ale co bede gdzies je tam mocowal,wazne ze jest pod reka. Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Gru 2008, 18:49
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


radio można wcisnąć pomiędzy siedzenie pasażera a tunel środkowy, nie przeszkadza w ustawieniu fotela jest świetny dostęp do regulacji, gruszka do uchwytu na napoje,
Powrót do góry
zibi lajkonik

Czytelnik



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Chrysler, Pacifica 3.5L limited 2004/2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 19:46
Temat postu:

instrukcja obsługi chrysler pacifica


Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy samochodu Chrysler Pacifica bo nieszczęśliwych zapewne brakuje.Od pażdziernika 2008r jestem jego posiadaczem i zapewniam że cieszę się każdym wyjazdem.Nim zdecydowalm się napisać do was szanowni forumowicze przeczytałem wasze wypowiedzi dotyczące naszych pięknych fur.Po pięciu miesiącach mozolnych poszukiwań udało mi szię kupić piękną złotą pacificę 3.5L Limited max.wypasioną.Byłbym jednak jeszcze bardziej zadowolony gdybym mógł zapoznać się dokładniej z jej możliwościami i obsługą lecz niestety obiecana instrykcja obsługi tego samochodu nie została mi ze stanów przysłana.Może ktoś z was ma możliwość rozwiązania tego problemu.
_________________
zibi lajkonik
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 19:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 20:59
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam
Z instrukcji niewiele sie dowiesz kolego, chyba że znasz biegle angielski, lepiej czytaj dogłębnie posty na forum , a tu się wiele żeczy dowiesz , albo po prostu pytaj co chcesz wiedzieć .......wszyscy tu obecni w miarę możliwości udzielą odpowiedzi. napisz jeszcze skąd jesteś, pozdrawiam
Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 21:16
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


sorry widze ze kolega jest z krakowa.......jak mało wiadomości tu na forum.......to jest jeszcze http://pacifica.mojeforum.net/index.php
Powrót do góry
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Sty 2009, 10:22
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


minor666 napisał:
sorry widze ze kolega jest z krakowa.......jak mało wiadomości tu na forum.......to jest jeszcze http://pacifica.mojeforum.net/index.php

a tam znajdziesz linka do instrukcji !!
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
KwintoHK

Dyskutant



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bielska Białej
Posiadane auto: Chrysler Pacifica Limited 3,5L rok 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 21 Sty 2009, 21:59
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Panowie zwracam się o pomoc w sprawie montażu bagażnika na dachu.
jutro mam zamiar montować kufer na narty i zobaczyłem dzisiaj że nasze rslingi można przesunąć tylko do połowy , czyli można zamontować mały kufer na tylną część dachu , a ja potrzebuję zamontować kufer o długości 208 cm .
Czy ktoś z was ma pomysł , albo już rozwiązywał ten problem aby przełożyć lub dokręcić na przód dachu inną poprzeczkę tak aby można było zamontować ten kufer ? Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę o kontakt (wyjazd w sobotę rano) , może da się przykręcić do plastiku na dachu ?
Dla łatwego kontaktu podaję adres bezpośrednio do mnie : dompriwate@neostrada.pl
i numer tel. 503 002 842 (proszę o sygnał i zaraz oddzwonię)
Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi .
Kwinto.
_________________
Piękna Czarna Bestia !
Powrót do góry
gadu-gadu
worty

Czytelnik



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): W.A.R.S.A.W
Posiadane auto: PACIFICA 3.5 24 V AWD TOURING 2005/2004/
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Sty 2009, 23:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


witam i jak tam z tym boxem, bo ja mam Thule'a i niestety nie moge otworzyc tylnej klapy jak mam go zamontowanego...pzdr.
Powrót do góry
KwintoHK

Dyskutant



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bielska Białej
Posiadane auto: Chrysler Pacifica Limited 3,5L rok 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 31 Sty 2009, 21:27
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam Panowie, dziś wróciłem z urlopu , byłem na nartach we Włoszech i problem z kufrem rozwiązał się sam. Otóż max. rozstaw relingów wynosi około 90 cm, więc można zamontować kufer praktycznie dowolnej długości, nawet 220 cm. Jedyny mankament to taki że wystaje wtedy bardzo do tyłu i nie można otworzyć tylnej klapy bo po napotkaniu na opór , klapa automatycznie się zamyka , należy w takim razie otworzyć klapę ręcznie , do momentu aż napotka opór. Ja zamontowałem kufer o długości 190cm i klapę otwieram w 3/4 lecz dostęp do bagażnika jest wystarczający.
Pozdrawiam.
Henryk.
_________________
Piękna Czarna Bestia !
Powrót do góry
gadu-gadu
KwintoHK

Dyskutant



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bielska Białej
Posiadane auto: Chrysler Pacifica Limited 3,5L rok 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 05 Lut 2009, 13:05
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam Panowie.
Kilka dni temu wróciłem z wyjazdu do Włoch i tak się składa że jechałem ze znajomym który również prowadził moją Bestię przez kilkadziesiąt kilometrów i był i dalej jest pod wielkim wrażeniem , do tego stopnia że zamierza kupić takie cacko.
Znalazł już wprawdzie autko które stoi w komisie w Warszawie , jest to starszy rocznik, 2004 , lecz my mieszkamy w okolicach Bielska Białej i Jastrzębia więc mamy problem z oceną tego auta. Dodam że nie można kupić tego auta od ręki gdyż właścicielem jest firma "lizingowa". Musimy jechać raz obejrzeć i ocenić autko , a potem dopiero za drugim by kupić. Stąd moja prośba dla wszystkich którzy mieszkają w Warszawie , może by któryś z kolegów pofatygował się obejrzeć, ocenić, może nawet wykonać jazdę próbną tym samochodem . Byłbym wdzięczny za taką przysługę !!
A może ma ktoś namiary na autko w podobnej cenie i roczniku ? Proszę o kontakt e-mail lub tel.

Podaję moje dane :
dompriwate@neostrada.pl
tel. 503 002 542
Henryk

Lub bezpośrednio do kolegi który chce kupić :
piekarniapacia@vp.pl
508348537
Łukasz.

Podaję link do autka w Warszawie który kolega chce kupić:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7284344

Za wszelkie informacje i kontakt z góry dziękuję
Pozdrawiam
Kwinto.
_________________
Piękna Czarna Bestia !
Powrót do góry
gadu-gadu
Luk.

Czytelnik



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Biała Podlaska
Posiadane auto: Crysler pacifica 3,5 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Lut 2009, 01:54
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witam wszystkich użytkowników tego forum i zarazem posiadaczy Pacificy. Od pół roku mam swój czołg i jak większość z was jestem bardziej niż zadowolony z tego auta. Właściwie od conajmniej roku przed jego kupnem śledziłem rynek i udało mi sie kupić auto bezwypadkowe po tygodniu w kraju z roku 2004 3,5 AWD z przebiegiem 90 tyś z wiekszością bajerów jakie ma ten wóz. Co prawda pożyczyłem wóz i gość
był pod takim wrażeniem wozu, że nie zatrzymał się na skrzyzowaniu i [cenzura]... w
mercedesa kasując go w drobny mak. W moim aucie wymieniłem trochę przodu na nowy i jest ok: Zgadzam się z kolegami co do komfortu jazdy oraz wrażeń czysto sugestywnych, jazda tym wozem to sama przyjemność,
można powiedzieć, że wiekszość pojazdów poruszających sie na naszych drogach stając przy pacifice wyglada jak [cenzura]łki i to dobrze wpływa na nasze ego Smile To prawda, że rdzewieją fotele, przodem wali sie w krawężnik, sanki są na wysokości podwozia osobówki choć wyglada to wizualnie inaczej, pasażerowie trzeciego rzędu nie mogą miec więcej niż 175 cm wzrostu bo dostaną skoliozy, tarcze przednie trzeba przetoczyć na wejściu i niezadawać pytań że drga kierownica, przeguby homokinetyczne ( przód) pukają po 100 tys, spalanie 18 L to normalka nie będę wymieniał innych pird...ł bo po co? Miałem sporo wozów ale to auto daje mi najwięcej satysfakcji a dlazcego to każdy z nas wie bo to [cenzura] bryka dla faceta. Zdarza mi sie prowadzić mercesdesa S czy BMW serii 7 ale po wejściu do mojej pacificy tamte wozy bledną.
pozdrawiam
_________________
Luk.
Powrót do góry
Mack_GD

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Chrysler Pacifica '04
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:31
Temat postu:

Witam wszystkich z 3miasta !!!


Witam,

Od tygodnia mam swoją nową zabawkę - Pacyfę 3,5 z 2004r. w jedynym słusznym kolorze - czarnym Cool

Do auta zdążyłem się przyzwyczaić, może dlatego, że odrazu wszystko mi się w nim spodobało. Jeździ się znakomicie, nawet w mieście jest w miarę zwrotna, choć zajmuje trochę miejsca na parkingu.

Dziś wymieniłem rozrząd itp. koszt 1000 pln z oryginalnymi częściami,
Polecam wszystkim Pomorzanom serwis J&M w Gdyni,

Zostały mi jeszcze chyba tarcze tylnie do wymiany lub przetoczenia, lekko drży pedał hamulca przy ostrzejszym naciśnięciu.

Zastanawiam się też nad instalacją gazową, byle czego wstawiać nie chcę, bo 17l. w mieście trochę bije po kieszeni,

Wszystkich forumowiczów, a zwłaszcza tych z 3city i okolic zachęcam do zorganizowania spotu, fajnie byłoby postawić nasze wielkie bestie obok siebie Very Happy

Pozdro 4 all!
_________________
Mack
Powrót do góry
gadu-gadu
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Lut 2009, 18:40
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Chrysler Pacifica 4x4 3,5


Witamy wiec w klubie.....też uważam że jedyny słuszny kolor dla tego auta to czarny, choć troche widac brud i trzeba dokładnie i często myć
pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System