Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Zakup grand voyagera.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NITROX72

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj opolskie
Posiadane auto: Toyota Yaris
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 01 Lis 2013, 21:05
Temat postu:

Zakup grand voyagera.


Od dłuższego czasu przegladam znany portal aukcyjny i wpadł mi w oko grand voyager.
Wiem na 100 % ze chcę benzynę 3,3 lub mocniejszą i w automacie.
Wyglądem auto mi się piekielnie podoba zwłaszcza te roczniki koło 2006 r.
Niestety nasłuchałem się być może głupot ze amerykanskie auta czesto się psują , są potwornie paliwożerne , kiepsko wykonane, koroduja i nigdy nie wiadomo kiedy stanie na trasie.
Napiszcie kilka słów jak to jest z Waszymi autami w benzynie. Jak z serwisem , cenami części zamiennych
Jak rozpoznac wersje made in USA a jak europejską i dlaczego warto wybrać i którą...

Jedno wiem : ma być benzyna i automat

Jak już kupię to spokojnie przewertuję wszystkie działy i poczytam wszystko od dechy do dechy. Jednak na początku ide trochę na skróty - wybaczcie- ale zanim wydam 30,000 zł chciałbym z grubsza wiedzieć co mnie czeka.
A i jeszcze jedna WAZNA rzecz. Nalezę do osób lubiących spokojną choć szybką jazdę. Czy tu definicja "SZYBKA JAZDA " kończy sie na 100 km/h ?Sad

Za wszelakie informacje z góry Wszystkim dziękuję
Adam
Powrót do góry
gadu-gadu
artureklondek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 294
Skąd jesteś (miejscowość / region): united kingdom
Posiadane auto: Volvo XC90 AWD D5
Piwa: 11/4
Wysłany: Pon 04 Lis 2013, 20:41
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Zakup grand voyagera.


Wiec tak na skroty.
Auto Amerykanskie jest paliwo zerne i goscie co wypisuja glupoty ze pali mu 10 to chyba jezdza na holu !!
U mnie spala 16-24l/100km
Jazda szybka tj zeby utrzymac spalanie ponizej 20 to tak do 150km/h wiem z doswiadczenia pokonuje 6 razy w roku trase Londyn -Torun-Bialystok i spowrotem .
Wykonczenie auta tragiczne !!!! Zachwyceni sa ludzie ktorzy nie jezdzili porzadnymi autami .
Serwisy - ceny kosmiczne .. wymiana oleju w skrzyni +filtr 650pln.
Jesli szykasz auta z 2006r to tylko Stow'n'go wersje poniewaz w tej starszej kanapa wazy chyba z 80 kg .. wyjecie jej to nie lada wysilek .. pozatym wczystkie drobne zeczy z "bagaznika " beda w srodkowej czesci auta poniewaz podloga jes calkowicie plaska ,no i te komicznie sterczace prowadnice ..
Najslabszy punkt Voyagi to elektryka , zawieszenie oraz klima (sprezarki padaja)
To tyle w skrucie Smile
_________________
▶☆◀
Powrót do góry
MatiG

Debiutant



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory
Posiadane auto: Galant 2.5 V6
Piwa: 3/0
Wysłany: Wto 05 Lis 2013, 00:49
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Zakup grand voyagera.


Ja mam trochę inne zdanie na tematy tych aut, a przerabiam je codziennie Wink
Spokojnie spalanie idzie uzyskać na poziomie 13 l/100km jeśli mamy w skrzyni zaprogramowanie rozmiar opon + nauka elektrozaworów. Jak będziesz głaskał po płaskim to zejdzie do 11l/100. Powyżej 150km/h trzeba liczyć od 15l w górę na 100km.
Jeśli mamy wersje amerykańską i chcemy jeździć szybciej niż 150km/h to zalecam założyć dodatkową chłodnicę skrzyni biegów(W USA założone jest,że nikt tak szybko nie jeździ i nie ma tych chłodnic).

Środek faktycznie nie powala na kolana, ale cena za te auto też jest adekwatna. Dla Yankesa nie jest ważne wnętrze tylko komfort i przestrzeń, a w tych autach jest to bezkonkurencyjne.

Co do fotel to zależy do czego mają służyć. Jeżeli zazwyczaj jest potrzebna przestrzeń do przewożenia towaru to Stow'n'go jest ok, ale jeśli planujesz częste podróże z dziećmi to polecam tradycyjne fotele - dużooooo wygodniejsze są od tych chowanych.

Z słabych punktów to na pewno zawieszenie (łączniki stabilizatora, końcówki drążków, sworzeni), nie wytrzymuje z byt długo na naszych drogach ale ceny też nie są wysokie więc idzie przeżyć Wink
Silnik i skrzynia jak się o nie zadba to nie ma z nimi żadnych problemów
Elektryka i cała reszta na normalnym poziomie za normalne pieniądze.
Kolega co wcześniej pisał niech sprawdzi ile kosztuje wymiana oleju w VW czy w Oplu z 2006r, a potem opowiada że ceny kosmiczne tym bardziej że się wymienia co 60 tyś/km więc nie przesadzajmy.

Jak byś miał jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto

18) ocena »

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System