Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Sebring ) problem z immobilizerem?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przem09

Czytelnik



Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): wawa
Posiadane auto: chrysler, sebring, convertible, 2.7
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Lut 2014, 19:57
Temat postu:

problem z immobilizerem?


Po pierwsze witam wszytskich tu po raz pierwszy:)
Mam problem z elektryka chyba. Szukalem info w roznych miejscach ale nie znalazlem nic.
Samochod czasami po wlozeniu kluczyka i przekreceniu zachowuje sie jak bym wlozyl kluczyk bez immobilizera. Miga czerwona lampka na desce a takze po uruchomieniu za kilka sekund gasnie. Sytuacja ta ma miejsce rano lub jak jest wilgotno na dworzu. W gorace lato i mroz raczej nie wystepuje.
Sytacja sama sie naprawia z reguly po kilku kolejnych probach wyjecia kluczyka i powolnego wlozenia. Choc dzis trwalo to 20minut i sie poddalem.
Mieliscie moze stycznosc z takim przypadkiem?
Dodam ze mam dorabiany kluczyk z immobilizerem bo stare zaginely z czasem.
Powrót do góry
Moczul78

Czytelnik



Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Basildon
Posiadane auto: Chrysler Sebring 2.0 CDR Limited 2008
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 28 Lut 2014, 00:22
Temat postu:

Re: ( Chrysler Sebring ) problem z immobilizerem?


Witam kolegę,

Ja kupiłem mojego Sebringa parę dni temu. Dziś miałem trochę wolnego czasu więc posprzatalem pod maską umylem posprawdzalem wszystkie plyny ... No i chce odpalić a tu nic. Cisza. Zeskanowalem skanerem OBD i wyskakuje błąd P0513 Incorrect Immobilizer key niestety nie wiem nic o kluczyku a drugiego nie mam. Nie wiem czy jest dorabiany czy oryginalny. Umowielem się do dealera na naprawę ale zostałem uprzedzony że sam skan skanerem z oprogramowaniem Chryslera to 120 funtów... Jadę jednak w przyszłym tygodniu bo wyjścia nie ma. Mam nadzieje jednak ze uda się usunąć ten błąd.
Kiedy czytałem twój post o wilgoci od razu zapaliła mi się lampka ... Może to wilgoć jakoś wpływa na ten immobilizer. Ja dziś parę wodę wylalem na mojego Chryslerka.

Dam znać ... Ty też zapodawaj jak ci się udało ... Ale chyba bez dealera się nie da tego obejść.

Pozdo

Maciej
Powrót do góry
Moczul78

Czytelnik



Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Basildon
Posiadane auto: Chrysler Sebring 2.0 CDR Limited 2008
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 28 Lut 2014, 00:25
Temat postu:

Re: ( Chrysler Sebring ) problem z immobilizerem?


Witam kolegę,

Ja kupiłem mojego Sebringa parę dni temu. Dziś miałem trochę wolnego czasu więc posprzatalem pod maską umylem posprawdzalem wszystkie plyny ... No i chce odpalić a tu nic. Cisza. Zeskanowalem skanerem OBD i wyskakuje błąd P0513 Incorrect Immobilizer key niestety nie wiem nic o kluczyku a drugiego nie mam. Nie wiem czy jest dorabiany czy oryginalny. Umowielem się do dealera na naprawę ale zostałem uprzedzony że sam skan skanerem z oprogramowaniem Chryslera to 120 funtów... Jadę jednak w przyszłym tygodniu bo wyjścia nie ma. Mam nadzieje jednak ze uda się usunąć ten błąd.
Kiedy czytałem twój post o wilgoci od razu zapaliła mi się lampka ... Może to wilgoć jakoś wpływa na ten immobilizer. Ja dziś parę wodę wylalem na mojego Chryslerka.

Dam znać ... Ty też zapodawaj jak ci się udało ... Ale chyba bez dealera się nie da tego obejść.

Pozdo

Maciej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Sebring »

Opinie o samochodach Chrysler Sebring - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System