Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 04 Paź 2008, 20:28
Temat postu:

Opony felgi dla Pacyfiki


Panie i Panowie !!
jako że zbliża się zima czy wszyscy juz wybrali opony zimowe, czy pozostają na tak zwanych całorocznych.
Jaz zakupiłem właśnie felgi stalowe z kołpakami i przymierzam się juz do zakupu zimówek, a w zime mam zamiar zakupić coś letniego.
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu


Ostatnio zmieniony przez warmik dnia Wto 07 Paź 2008, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 00:56
Temat postu:

Opony


Ja chyba pozostane na letnich.Pare osob mi mowilo ze naped 4X4 doskonale sobie radzi nawet na wypadach na narty,zatem sam sprawdze zawsze mozna kupic z tym problemu niema.W moim przypadku 235/55/19 to jest cena niezbyt niska uznalem ze nie bede sie spieszyl
oczywiscie to jest moja decyzja i prosze sie tym nie kierowac nie robie tego z kozysci ekonomicznych,tylko w celu sprawdzenia.Mam poraz pierwszy do czynienia z autem o napedzie na 4 kola
Powrót do góry
gadu-gadu
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 08:02
Temat postu:

Re: Opony


tedi napisał:
Ja chyba pozostane na letnich.Pare osob mi mowilo ze naped 4X4 doskonale sobie radzi nawet na wypadach na narty,zatem sam sprawdze zawsze mozna kupic z tym problemu niema.W moim przypadku 235/55/19 to jest cena niezbyt niska uznalem ze nie bede sie spieszyl
oczywiscie to jest moja decyzja i prosze sie tym nie kierowac nie robie tego z kozysci ekonomicznych,tylko w celu sprawdzenia.Mam poraz pierwszy do czynienia z autem o napedzie na 4 kola

to jest moje drugie auto co ma napęd na cztery łapy , pierwsze to było Audi A6,dlatego wiem że trzeba kupić oponki zimowe
dobra rada dla tych co pierwszy raz maja 4x4
ruszysz bardzo szybko ale zatrzymasz sie dalej od tego co ma na napęd jedną oś-PAMIĘTAJCIE O TYM (chodzi o zimę oczywiście)
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 12:39
Temat postu:

4X4


Tak z tym startem a zatrzymaniem w zime to juz pisalem w moim wczesniejszym poscie.A co do opon to jak ja zaczolem zakladac tez zmienilem zdanie,teraz zastanawiam sie tylko z racji napedu na cztery kolka.Ale poto jest to forum abysmy sobie podpowiadali i doradzali pozdrawiam Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 18:30
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


ja już jestem po zakupie, teraz czekam na dostawę i w listopadzie zakładam zimówki(co by mnie zima nie zaskoczyła Laughing )
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Reklama








Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 18:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 22:13
Temat postu:

Oponki


Podaj linka jakie kupiles
Powrót do góry
gadu-gadu
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 22:19
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=449587212
oponki tak zwane budżetowe ale miałem takie w Audi A6 quattro i bardzo dobrze się spisywały, do naszych autek idealne
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 23:01
Temat postu:

Tanie


No widze ze cena idealna ja niestety za 19 musze slono wiecej wydac
Powrót do góry
gadu-gadu
cubitus

Debiutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica, 4x4, 3.5, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Paź 2008, 23:55
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


No wlasnie ja tez rozgladam sie za oponkami zimowymi. Niemalze codziennie przegladam oferty. No i nie wiem jakie kupic. Nie chce kupowac jakis drogich ale tak max do 300--400zl za sztuke. Naszczescie mam felgi 17' bo widze ze z 19' bym mial wiekszy problem. Tak szczerze mowiac myslalem czy na lato nie zalatwic sobie wlasnie 19' ale jak patrze na ceny opon to mi ochota na wieksze felgi przechodzi. W sumie moje obecne 17' nie sa zle i sa chromowane wiec mysle ze pozostane im wierny.
Z turystycznym pozdrowieniem...
Powrót do góry
gadu-gadu
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Paź 2008, 00:06
Temat postu:

Fele


Kolego z czlym szacunkiem ale jak kiedys zaparkujesz obok Pacyfy na 19-tkach to zmienisz zdanie, ja juz nie raz mialem okazje do porownania.
A tak powaznie to rozwazam zakup stalowek na zime tylko jak dodam koszt felg i opon to zaczyna sie to m nie oplacac.na przykladzie takie zimowki udalo mi sie wynegiocowac za cene 700 zeta http://www.opony.pl/opony.asp?oid=123862&rodzaj=3 czyli nie jest tak zle wkoncu nie pomykamy byle jakimi furami Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
cubitus

Debiutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica, 4x4, 3.5, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Paź 2008, 22:51
Temat postu:

Re: Fele


tedi napisał:
Kolego z czlym szacunkiem ale jak kiedys zaparkujesz obok Pacyfy na 19-tkach to zmienisz zdanie, ja juz nie raz mialem okazje do porownania.
A tak powaznie to rozwazam zakup stalowek na zime tylko jak dodam koszt felg i opon to zaczyna sie to m nie oplacac.na przykladzie takie zimowki udalo mi sie wynegiocowac za cene 700 zeta http://www.opony.pl/opony.asp?oid=123862&rodzaj=3 czyli nie jest tak zle wkoncu nie pomykamy byle jakimi furami Smile


No ja wiem jak wyglada Pacifka na 19-tkach bo kilkakrotnie juz takowa widzialem. Zawsze sie ogladam...Tez myslalem co by moze i takie zalozyc do siebie. Ale bym musial sciagnac je sobie z USA i czesto sa bez czujnkow cisnienia i srodkowych dekielkow. Jedna felga kosztuje na ebay okolo $250 + czujniki + dekielki + przesylka kurierska. Wychodzi sporo no a jeszcze oponki ktore sa znacznie drozsze od 17-stek. Moze kiedys jak zaczne oszczedzac to zaszaleje. Ale poki co to bym wolal chyba przerobic przednie reflektory na xenony.
A co do zimowek to nie bede zbyt szalal. Wole kupic sobie markowe opony letnie.
I absolutnie sie zgdzam ze pomykamy nie byle jakimi furami...sie wie Wink

Pozdro...
Powrót do góry
gadu-gadu
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Paź 2008, 23:20
Temat postu:

Re: Fele


cubitus napisał:
tedi napisał:
Kolego z czlym szacunkiem ale jak kiedys zaparkujesz obok Pacyfy na 19-tkach to zmienisz zdanie, ja juz nie raz mialem okazje do porownania.
A tak powaznie to rozwazam zakup stalowek na zime tylko jak dodam koszt felg i opon to zaczyna sie to m nie oplacac.na przykladzie takie zimowki udalo mi sie wynegiocowac za cene 700 zeta http://www.opony.pl/opony.asp?oid=123862&rodzaj=3 czyli nie jest tak zle wkoncu nie pomykamy byle jakimi furami Smile


No ja wiem jak wyglada Pacifka na 19-tkach bo kilkakrotnie juz takowa widzialem. Zawsze sie ogladam...Tez myslalem co by moze i takie zalozyc do siebie. Ale bym musial sciagnac je sobie z USA i czesto sa bez czujnkow cisnienia i srodkowych dekielkow. Jedna felga kosztuje na ebay okolo $250 + czujniki + dekielki + przesylka kurierska. Wychodzi sporo no a jeszcze oponki ktore sa znacznie drozsze od 17-stek. Moze kiedys jak zaczne oszczedzac to zaszaleje. Ale poki co to bym wolal chyba przerobic przednie reflektory na xenony.
A co do zimowek to nie bede zbyt szalal. Wole kupic sobie markowe opony letnie.
I absolutnie sie zgdzam ze pomykamy nie byle jakimi furami...sie wie Wink

Pozdro...


Kolego z tego co sie orientuje to te czujniki mozna przekladac.A co do felg i dekli to juz inna sprawa,ostatnio na Allegro widzialem koles chcia sprzedac dwie 19 w chromie i pomyslalem czy nie kupic na zapas bo wiadomo dziur u nas pelno,zawsze mozna zalatwic kolko ale juz znikly Sad tez bez dekli i czujnikow ale co tam trzeba miec nadzieje ze nic sie nie przytrafi.Po co tak czarno myslec wkoncu ja od kad mam samochody nie musialem felg zmieniac pozdro i szerokosci a kto wie moze do zobaczenia na drdze
Powrót do góry
gadu-gadu
cubitus

Debiutant



Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica, 4x4, 3.5, 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Paź 2008, 22:45
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


Tedi...
A ja uslyszalem niedawno - jest to opinia serwisu Chrysler - ze przy 19-tkach szybciej wyrabia sie zawieszenie, tzn. drazki kierownicze, laczniki stabilizatorow i inne podzespoly zawieszenia. Wrecz odradzali zakladanie takich kol.
Ale co do samego wygladu to nie bede sie spieral - efekt porazajacy Smile

Pozdro.
Powrót do góry
gadu-gadu
nasal

Debiutant



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 16

Posiadane auto: CHrysler Pacifica 2006 Limited AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Paź 2008, 23:06
Temat postu:

Re: Tanie


tedi napisał:
No widze ze cena idealna ja niestety za 19 musze slono wiecej wydac

Witaj
Nie koniecznie. Jest jeden producent opon, których cena jest na prawdę OK.
http://www.netcar.pl/opony/zimowe/terenowe/MATADOR+MP91,,0,5-0,115541253,szi.html
rozmiar 255/50r19 jest odpowiednikiem 235/55r19, a cena za sztukę to 571,25.

MP 91 NORDICCA 4x4 M+S - Opona zimowa do samochodów z napędem 4x4 - również w trudne warunki górskie

Segment samochodów SUV (Sport Utility Vehicle) wyznaczył nowe możliwości użytkowania jednego samochodu. Auta z powodzeniem wykorzystywane są jako rodzinne pojazdy do weekendowych wypadów za miasto, wyjazdów w teren, oraz codziennych dojazdów miejskich - także w trakcie ciężkich warunkach zimowych.

MP 91 NORDICCA 4x4 M+S to specjalna opona przeznaczona do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych do pojazdów kategorii Off Road / SUV. Charakteryzuje się doskonałą trakcją i lekkim prowadzeniem na zaśnieżonej, pokrytej lodem lub mokrej jezdni. Gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym maksymalnym komforcie jazdy.
Ogólny charakterystyka
Opona MP 91 NORDICCA 4x4 M+S o asymetrycznej rzeźbie bieżnika i najnowszym systemie lameli trójwymiarowych (3D) zapewnia perfekcyjną trakcję opon w najzimniejszej porze roku.
Do produkcji została użyta absolutnie nowa generacja mieszanki gumowej o wysokiej zawartości krzemianu. Konstrukcja dwuwarstwowego bieżnika umożliwia optymalny kontakt opony z nawierzchnią jezdni, co wpływa na jego doskonałe właściwości trakcyjne.
Opony o niższej liczbie profilowej posiadają ochronę obręczy (od numeru 55 włącznie).
Bieżnik - cechy i zalety

Z powodu różnorodnego zastosowania opon oraz ze względu na fakt , że samochody typu SUV są cięższe niż auta osobowe, mają więc dłuższą drogę hamowania- opony do nich przeznaczone muszą sprostać większym wyzwaniom. Nowa opona MP91 Nordicca dla samochodów OFFROAD i SUV, posiada nowoczesny, zaawansowany technologicznie asymetryczny bieżnik z zastosowaniem trójwymiarowych lamelek 3D, dzięki którym wyraźnie ulepszono właściwości trakcyjne.
Mieszanka

Kompozycja mieszanki w oponach MP91 Nordicca z wysoką zawartością Siliki daje pewność ich doskonałych parametrów jezdnych opon nawet w wymagających warunkach pogodowych. Fakt, że opona MP91 Nordicca zaliczył zimowy test trakcyjny ASTMF - 1805 jest najlepszym dowodem jej nadzwyczajnej jakości..
Zalety stosowania MP 91 Nordicca 4x4 M+S
Niezawodność nawet podczas wyjątkowo trudnych warunków pogodowych w okresie zimowym.
Wysokie bezpieczeństwo i komfort jazdy na drogach w zimie.
Doskonałe własności trakcyjne na mokrej, zaśnieżonej i pokrytej lodem nawierzchni.
Optymalna żywotność opony.
Estetyczny design - nowoczesny asymetryczny wzór bieżnika.
Dzięki świetnym własnościom jezdnym można ją porównywać z oponami znanych producentów światowych.

pozdrawiam,
nasal
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 11 Paź 2008, 00:10
Temat postu:

re re


Tak tylko profil jest inny i w takiej sytuacji licznik bedzie oszukiwal choc cena jest kuszaca to fakt Smile Ladnie to opisales pozdro. Tedi[/u]
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System