Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Paź 2008, 22:37
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


KwintoHK napisał:
malyslazak napisał:
witam panowie
jestem nowy wiec prosze o wyrozumialosc
kupilem pacyfe i mam zamiar kupis felgi stalowe na zime
prosze o podpowiedz gzdie takowe kupic i ewentualnie jakies namiary a jak nie to przynajmniej jakie maja byc dane techniczne felgi chodzi mi o 17 cali dzieki i pozdro Krzysiek
ol
Cześć kolego , proponuję zadać to pytanie w dziale do tego stworzonym : Opony felgi dla Pacyfiki , a właściwie to po co ? nie lepiej same opony zimowe sobie sprawić i jeżdzić ostrożnie, w końcu masz napęd x4 , tak właściwie to nie widziałem pacifici na stalowych , (może mało widziałem ?) pewnie musi obciachowo wyglądać ...
Widziałem że jesteś ze śląska , daleko od Bielska Białej ?
ja mam stalowe na zime w tym tygodniu zakładam zimówki na stalowe z oryginalnymi kołpakami pokaże wam zdjęcia po montażu !!
i wcale nie będzie wygladać obciachowo Evil or Very Mad
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
malyslazak

Czytelnik



Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): ślask
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 11:03
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 12:01
Temat postu:

re re


malyslazak napisał:
czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek

Kolego jak dla mnie to ci sie nie oplaca.Pomysl kupisz fele 17 plus zalozmy kolpaki i co dalej.Opony tansze owszem ale na jedno wychodzi.Podobnie karkulowalem u mnie to sie wcale nie oplaca,musial bym kupic
1 Felgi
2Kołpaki
3 Czujniki cisnienia w kolach (nie szukalem uzywek podobo nowy jeden w ASO to koczt 300 zł)
To gdzie tutaj oszczednosc ?? ja zakupilem takie za cene 700 zł
http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=123862&ref=

wiem za chwile ktos powie ze czujnikii mozna przekladac ale po co demontowac opony by czujniki demontowac i przekladac nie potrzebny koszt pozdro.Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 18:26
Temat postu:

Re: re re


tedi napisał:
malyslazak napisał:
czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek

Kolego jak dla mnie to ci sie nie oplaca.Pomysl kupisz fele 17 plus zalozmy kolpaki i co dalej.Opony tansze owszem ale na jedno wychodzi.Podobnie karkulowalem u mnie to sie wcale nie oplaca,musial bym kupic
1 Felgi
2Kołpaki
3 Czujniki cisnienia w kolach (nie szukalem uzywek podobo nowy jeden w ASO to koczt 300 zł)
To gdzie tutaj oszczednosc ?? ja zakupilem takie za cene 700 zł
http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=123862&ref=

wiem za chwile ktos powie ze czujnikii mozna przekladac ale po co demontowac opony by czujniki demontowac i przekladac nie potrzebny koszt pozdro.Tedi

Tedi prosze Cię nie siej defetyzmu
ja kupiłem felgi z kołpakami za 500 zł(fakt nie nowe ale w idealnym stanie 17")
opony to koszt 1000 zł nowe
jedyny problem to czyjniki, ale pod warunkiem że są ??!!
ja ich fabrycznie nie mam choć w felgach co mam alu teraz są
tak że koszt felg z kołpakami+opony+montaz to 1750 zł
ty za same opony zapłacisz 2800 zł + demontowanie i montowanie a za 6 miesięcy znów demontowanie i montowanie
a jeśli chodzi o czujniki to sa na alegro od mercedesa nowe juz po 100 zł sztuka
Pozdro
warmik
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
KwintoHK

Dyskutant



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bielska Białej
Posiadane auto: Chrysler Pacifica Limited 3,5L rok 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 20:11
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


malyslazak napisał:
czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek

No cóż , ja trochę bliżej Skoczowa , lecz jak pojedziesz w kierunku Wisły to w Zbytkowie obok samolotu uważaj na moją "Czarną Bestię" bo to moje tereny , mieszkam nie daleko Strumienia , a w tych okolicach nikt takiej bryki nie posiada .. (przynajmniej na razie ...) javascript:emoticon('Laughing')
_________________
Piękna Czarna Bestia !
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 20:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
malyslazak

Czytelnik



Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): ślask
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 20:58
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


hej warmik amozesz podpowiedziec z czego podpasowales te felgi stalowe 17
pozdro Krzysiek
Powrót do góry
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Paź 2008, 21:54
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


malyslazak napisał:
hej warmik amozesz podpowiedziec z czego podpasowales te felgi stalowe 17
pozdro Krzysiek

od pacifici !!!!
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
lukins

Debiutant



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 19

Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 09:54
Temat postu:

Re: re re


tedi napisał:
malyslazak napisał:
czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek

Kolego jak dla mnie to ci sie nie oplaca.Pomysl kupisz fele 17 plus zalozmy kolpaki i co dalej.Opony tansze owszem ale na jedno wychodzi.Podobnie karkulowalem u mnie to sie wcale nie oplaca,musial bym kupic
1 Felgi
2Kołpaki
3 Czujniki cisnienia w kolach (nie szukalem uzywek podobo nowy jeden w ASO to koczt 300 zł)
To gdzie tutaj oszczednosc ?? ja zakupilem takie za cene 700 zł
http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=123862&ref=

wiem za chwile ktos powie ze czujnikii mozna przekladac ale po co demontowac opony by czujniki demontowac i przekladac nie potrzebny koszt pozdro.Tedi


Kupiłem takie same na 17' bo takie mam fele. Za jedną sztukę dałem 473 złote. W sumie gdybym miał 19' nie wiem czy kupowałbym fele na zimę 17' plus opony, ale chyba tak. Koszt kosztem, ale niski profil w zimie u nas to niestety porażka.
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 10:26
Temat postu:

Re: re re


lukins napisał:
tedi napisał:
malyslazak napisał:
czesc
mieszkam kolo Bierunia Nowego i Ledzin
a miedzy nami to mam felgi 19 i troche boli zeby kupic zimowki 19
pozdro Krzysiek

Kolego jak dla mnie to ci sie nie oplaca.Pomysl kupisz fele 17 plus zalozmy kolpaki i co dalej.Opony tansze owszem ale na jedno wychodzi.Podobnie karkulowalem u mnie to sie wcale nie oplaca,musial bym kupic
1 Felgi
2Kołpaki
3 Czujniki cisnienia w kolach (nie szukalem uzywek podobo nowy jeden w ASO to koczt 300 zł)
To gdzie tutaj oszczednosc ?? ja zakupilem takie za cene 700 zł
http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=123862&ref=

wiem za chwile ktos powie ze czujnikii mozna przekladac ale po co demontowac opony by czujniki demontowac i przekladac nie potrzebny koszt pozdro.Tedi


Kupiłem takie same na 17' bo takie mam fele. Za jedną sztukę dałem 473 złote. W sumie gdybym miał 19' nie wiem czy kupowałbym fele na zimę 17' plus opony, ale chyba tak. Koszt kosztem, ale niski profil w zimie u nas to niestety porażka.


Kolego lukins sam odp. na moje pytanie cene sam podales za jedna fele jak dla mnie to sie wcale nie oplaca.Nastepna sprawa jaki niski profil 55 to nie 45 lub co gorsze 35 Smile Moje osobiste odczucie jest calkiem komfortowe majac 235/55/19 pozdro Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
KwintoHK

Dyskutant



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 76
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bielska Białej
Posiadane auto: Chrysler Pacifica Limited 3,5L rok 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 12:38
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


zgadzam się z Tedim.
w zasadzie jak by nie licząc to cała ta operacja zamiany 19' na 17' na zimę może wyjść na zero.
Zaraz uzasadnię.
Otóż , kupują 17' felgi stalowe lub oryginalne uluminiowe po okazyjnej cenie , nie mamy pewności jaka ta fela jest i co przeszła , może się okazać że póżniej trzęsie kierownicą podczas jazdy lub co gorsza w ogóle nie da się wyważyć. profil 55 wcale nie jest aż takim niskim profilem , można spokojnie jeżdzić , przecież kto z nas jeżdzi co drugi dzień po krawężnikach ? nawet na 17' każdy uważa i się pilnuje. Jeżeli już ktoś ma autko na 19' to proponuję przy nich zostać . Dziś słyszałem opinię gościa który od 16 lat ma amerykańce , w tym obecnie Pacificę , że przy zmianie z 19' na 17' będzie wariować skrzynia.... nie jestem fachowcem w tej branży więc rzucam ten temat do dyskusji , piszcie swoje opinie.
My tak dyskutujemy na tema zamiany kół , a czy jest jakaś osoba na forum która już tego dokonała ? jeśli nie to gadamy i gadamy i nic z tego nie wynika , a jeśli jest to nich się podzieli wrażeniami ze zmiany. Narazie tylko Warmik kupił stalówki na zimę i będzie zakładał , lecz on ma alumu też 17' i dalej nie wiemy jak sie będzie autko a raczej skrzynia zachowywać po zmianie
Jeżeli się gdzieś w moim wywodzie mylę to wyprowzdżcie mnie z błędu , chętnie poczytam
Pozdrawiam.
_________________
Piękna Czarna Bestia !
Powrót do góry
gadu-gadu
lukins

Debiutant



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 19

Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 13:15
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


Nie, no myśmy się nie zrozumieli. 473 złote to dałem za sztukę opony (kupiłem 4). O felach nie wspominam, bo nie kupowałem, ale ile mogą kosztować stalówki, 5 stów? I tak chyba dużo. Co do profilu 55 a 65 - to nie jest mała różnica. Ten parametr mówi nie o fizycznej wysokości opony mierzonej w jakichkolwiek jednostkach, tylko jest to procentowy stosunek wysokości opony do jej szerokości (patrz podręcznik użytkownika Chrysler Pacifica rozdział 5, "Starting and Operating" str. 215). Poza tym średnica całego koła musi być stała, bez względu jaki jest rozmiar feli, czy 13', czy 21' to chyba oczywiste? Więc nawet na zdrowy rozum dodając na średnicy feli 2 cale (między 17 a 19 cali) odejmujemy je z opony. Nie chodzi mi o to żeby dyskredytować 19' bo przecież każdy ma swój gust, mi się na przykład zawsze podobały golfy (te nowsze) z tymi swoimi baloniastymi oponami. Kwestia gustu. Reasumując - dla mnie SUV powinien mieć solidne koła ale stuningowany pewnie może mieć i 21'. Co do jazdy po krawężnikach - co drugi dzień nie jeżdżę po nich choć jakby się tak zastanowić to podjazd na płatne, wyznaczone przez miasto miejsce parkingowe które nigdy nie jest przystosowane do parkowania pojazdów, to pewnie nawet codziennie jeżdżę po nich. Ale dziury... Dziury, studzienki i wszelkie wyboje łącznie z frezowaną, zostawioną samopas powierzchnią to osobny temat i można by tylko na to założyć osobny wątek.
Tak na marginesie - mam opony w biurze, bo tu mi przywieźli a jeszcze nie założyłem - faktycznie są bydlęce - każdy kto wchodzi myśli że to ciężarówki.
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 14:30
Temat postu:

re


Koledzy czyli wychodzi na zero ta cala operacjia. Bo skoro kolega zakupil oponki po 473 zlote to daje nam kwote 1892 jak dla mnie to zero zysku bo ja za swoje musialem dac 2800 roznica jaka nam wychodzi to 908 zeta zatem wydajac za stalowy zalozmy 500 stowek i tak jak wspomial tutaj inny kolega nie mamy pewnosci czy sa proste i tak dalej Sad czyli mo zostalo 408 zloty.Czyli powinno mi starczyc na zakup uzywanych czujnikow cisnienia od merca jak kolega Warmik mi sugerowal faktycznie mozna nawet za cene 90zeta kupic ale uzywki i nikt mi nie jest wstanie zagwarantowac ze one beda wspolgrac z systemem jaki maja nasze Pacifice.A odnosnie profilu to sluszna uwaga niezaleznie od wielkosci felgi tak oponki dopasowujemy aby srednica byla zawsze taka sama i tu niema mowy o tym by mialo to jakies problemy zrodzic, napewno one by powstaly jesli bysmy zmienili wysokosc kola lub co gorsze komus by sie przysnilo zakladac rozne kola np. przod inne tyl inne.Wtedy byl by to poczatek klopotow pozdrawiam Tedi
Powrót do góry
gadu-gadu
lukins

Debiutant



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 19

Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 AWD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Paź 2008, 15:14
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


O właśnie, słusznie ujął tedi, dopasować oponę do felgi, można się wspomóc odpowiednią tabelą i nie ma prawa być problemu z czymkowiek
Powrót do góry
Morty

Debiutant



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3,5 Touring 2005 Signature
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Paź 2008, 01:31
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) Opony felgi dla Pacyfiki


A jaki jest roztaw śrub i ET do Pacyfici?
Powrót do góry
bodo

Dyskutant



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Crysler Pacifica 4.0 AWD Touring 2007
Piwa: 1/3
Wysłany: Czw 30 Paź 2008, 16:26
Temat postu:

M+S


a możne najlepiej kupić opony całoroczne ?
symbol M+S
I proszę nie odpowiadać ze ze jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Przez ostatnie 6 lat (ford windstar) używałem opony cooper life turing sle - i jestem zakochany w tych oponach. Ciche i bezpieczne zimą , wiosną jesienią i latem. Niestety nie znalazłem rozmiaru tej opony do Pacifiki, ale polecam opony tego typu - tylko jak to z oponami trzeba wybrać dobre Smile
_________________
pozdrawiam Bogusław
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System