Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Kilka porad przed zakupem Voyka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesiek190988

Czytelnik



Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Leszno
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Sty 2015, 22:45
Temat postu:

Kilka porad przed zakupem Voyka


Witam. Jestem tu nowy i nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam kilka pytań do was. Mam zamiar zmienić auto na rodzinnego vana i myślę o zakupie Voyagera III generacji z silnikiem 2.4 oraz instalacją gazową. Myślę o roczniku w przedziale 97-99. Chciałbym się dowiedzieć czy warto przede wszystkim, jak z awaryjnością tej jednostki, i jakie są koszta eksploatacji i napraw tego autka. Czy części są drogie? Łatwo dostępne? Jakie jest spalanie przy tej pojemności 2,4 z mocą 150km chodzi o LPG. Byłbym bardzo wdzięczny za waszą pomoc. Nie znam nikogo z takim autem a nie chciał bym się wpakować w jakieś ogromne koszta bo wiadomo jak w naszej Polsce. Także z góry dziękuje za wasze wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam serdecznie Wink
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pią 30 Sty 2015, 23:19
Temat postu:

Re: Kilka porad przed zakupem Voyka


grzesiek190988 napisał:
Witam. Jestem tu nowy i nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam kilka pytań do was. Mam zamiar zmienić auto na rodzinnego vana i myślę o zakupie Voyagera III generacji z silnikiem 2.4 oraz instalacją gazową. Myślę o roczniku w przedziale 97-99. Chciałbym się dowiedzieć czy warto przede wszystkim, jak z awaryjnością tej jednostki, i jakie są koszta eksploatacji i napraw tego autka. Czy części są drogie? Łatwo dostępne? Jakie jest spalanie przy tej pojemności 2,4 z mocą 150km chodzi o LPG. Byłbym bardzo wdzięczny za waszą pomoc. Nie znam nikogo z takim autem a nie chciał bym się wpakować w jakieś ogromne koszta bo wiadomo jak w naszej Polsce. Także z góry dziękuje za wasze wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam serdecznie Wink



Witam kolegę Very Happy
Jeżdżę takim modelem już 4.5 roku......w skrócie same superlatywy i pochlebne słowa Wink
A więc po kolei....awaryjność...normalne dbanie i eksploatacja i przy zakupie dobrego egzemplarza będziesz bardzo zadowolony.....mój ma już 300.000 km a ja zrobiłem 160.000.km....żadnej awarii silnika Cool

Części do modelu tanie i dostępne na allegro tak nowe jak i te co można używki.Zresztą silnik to co najwyżej świece i cewka...reszta bezawaryjna. Do podwozia i nadwozia tak jak pisałem.
Silnik 2.4 to konstrukcja Mitsubishi.

Po kupnie wymiana rozrządu i płynów,filtrów. Zrób płukankę silnika na starym oleju.
Przejrzeć i zabezpieczyć podwozie,profile i blacharkę z lakierem.
Przy oglądaniu sprawdź działanie wszystkich wskaźników i kontrolek, wycieraczek,składania lusterek itp itp.

Spalanie przy poprawnie zestrojonej instalacji gazowej, to trasa zależnie od stylu jazdy i natężenia ruchu nawet od ok 9 litrów do 11. Miasto to też od ok 13 do 16 zależnie od poprzednich warunków.
Nie skręcać instalcjii lpg na minimalne spalanie bo w dłuższym okresie zakończy się to remontem głowicy.

Auto naprawiać albo samemu poznając jego tajniki albo kogoś kto na prawdę ma styczność z tymi autami i zna się.

Podstawa to dobry chłodny wybór i pomoc osoby znającej się na tym modelu....a później zadowolenie z jazdy Wink Very Happy

Pozdro i udanych łowów.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
grzesiek190988

Czytelnik



Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Leszno
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Sty 2015, 23:33
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Kilka porad przed zakupem Voyka


Dziękuje bardzo Kolego za tyle informacji Smile Czytałem wiele na temat tych aut z silnikiem 3.3 ale niestety na taką pojemność mnie nie stać... Oglądałem vany innych marek ale w tych pieniądzach którymi dysponuje jedynie Voyek przypadł mi do gustu Smile Jeszcze raz dziękuje oraz czekam na opinie innych użytkowników tego właśnie vana Wink
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Nie 01 Lut 2015, 02:33
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Kilka porad przed zakupem Voyka


Tzones dzięki za browara Very Happy

Pisałem fakty...tak mam w swoim modelu...silnik i buda ok....sam dbam sam mam Wink Laughing
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
tzones

Auto Maniak



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
Wysłany: Nie 01 Lut 2015, 22:10
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Kilka porad przed zakupem Voyka


Należało się Wink
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 01 Lut 2015, 22:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Czw 05 Lut 2015, 00:32
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Kilka porad przed zakupem Voyka


Dzięki Tzones Wink
a tak po za tym....dzięki Twojemu podpisowi jestem też na forum gdzie i Ty jesteś... Cool wiesz o które chodzi Very Happy
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto

18) ocena »

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System