Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler ) radio raz działa raz nie pytanie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hansss1

Debiutant



Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): warmińsko mazurskie
Posiadane auto: chrysler grand voyager town & country 3,8 2005rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Lis 2015, 21:30
Temat postu:

radio raz działa raz nie pytanie


witam wszystkich i pozdrowionka mam takie pytanko mam od nie dawna town & country 2006 rok sprowadzony ze Szwecji ale szwed ściągną je ze stanów, ale jeździł nim prawie 10 lat we Szwecji to myślę ze radio miał jakoś ogarnięta na Europe, mam taki problem, że czasem radio się włącza, czasem nie, nie mogę rozkminić o co biega w tym nie mam pojęcia o tym aucie nic, może jakoś źle je włączam, na początku po przekręcaniu kluczyka cisza zero reakcji,działają zawsze tylko podświetlenie klawisz,ale wziąłem płytkę włożyłem i zaczęła grać, wyłączyłem cd i radio tez się pokazało na panelu mogłem szukać fal,po cofnięciu kluczyka wyjęciu i ponownym włożeniu znów cisza, raz się włącza,potem nie znów, co to może być, że raz można włączyć raz nie ma, ktoś może jakieś pojęcie,czy to coś w stacyjce nie tak może być, czy raczej stacyjka nie ma nic do tego, prędzej szukać przyczyny we włączniku radia, jak ktoś miał coś podobnego z góry dziękuje za jakąś mądrą rade podpowiedź,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System