Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) automatyczna skrzynia biegów


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dodjee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 381
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: n/a
Piwa: 37/0
Wysłany: Pon 28 Maj 2018, 17:07
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) automatyczna skrzynia biegów


Jeśli masz opiłki metalowe to skrzynia do rozbiórki a wcześniej sprawdzenie błędów co sprecyzuje jej naprawę. Tryb awaryjny nie wyklucza usterki mechanicznej.
Powrót do góry
erbaher

Czytelnik



Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Chrysler Voyager 2,8 CRD
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Cze 2018, 10:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) automatyczna skrzynia biegów


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Dopiero teraz odpisuję ponieważ byłem nieosiągalny kilka ładnych dni. Oczywiście sprawdzę błędy, jednak wcześniej zrobię próbę przejazdu, ponieważ na wyświetlaczu pojawiał się błąd P0235 (chyba dobrze pamiętam) i jeśli dobrze to określiłem to dotyczy to błędu czujnika wspomagania turbiny. Odnalazłem ten czujnik i wyczyściłem "czujkę". Była faktycznie zanieczyszczona osadem, nagarem jeśli tak to można określić. Nie wiem czy może to mieć jakiś związek z trybem awaryjnym ASB, ale po tym czyszczeniu chce zrobić próbę przejazdu, jeśli sytuacja się powtórzy z uruchomieniem trybu awaryjnego (dopukać) wtedy sprawdzę błędy.
Kolejnym aspektem w tej awarii jest fakt, że w komorze silnika i nie wiem czy być może też w środku samochodu mieszkała myszka. Znalazłem jej gniazdo pod skrzynią bezpieczników i drugie pod osłoną plastikową silnika, Nie mam teraz pewności czy nie pogryzła gdzieś kabli, ale to temat do sprawdzenia po analizie sprawdzeniu błędów z komputera. Jeśli chodzi o opiłki to w mojej ocenie były one tylko mosiężne, miedziane też nie wiem na pewno złotego koloru, natomiast metalowe to był tylko taki można powiedzieć pył, osadzony na magnesie, tylko w mojej ocenie było tego sporo.
Jeśli pozwolisz wrócę do tematu za jakiś czas. jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System