Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Chrysler Town & Country 3,6VVT PENTASTAR 2014 LIMITED



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Groźny

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: T&C 3,6 2014 Limited
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 07 Cze 2019, 22:15
Temat postu:

Chrysler Town & Country 3,6VVT PENTASTAR 2014 LIMITED


Witam,od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem jak wyżej T&C 3,6VVt w wersji limitowanej.
Jak na pierwsze odczucia samochód jest bardzo wygodny cichy.
Wcześniej jeździłem przez 7 lat Grand Voyageren 3,3i z roku 97 ,samochód kupiłem i zagazowałem Stagiem 300V ,według mnie najlepsza i najmniej awaryjna instalacja gazowa.
Ale wracając do mojego nowego samochodu.
Jeśli ktoś lubi podróżować komfortowo to polecam ten samochód spalanie w trybie ECO po mieście w granicach 13l/100km,
tak pokazywał komputer i tyle wyszło mi z wyliczeń więc zgadza się.
Jak wcześniej pisałem jest to samochód o bardzo wysokim standardzie,silnik Pentastar 3,6VVT który generuje moc 287 km
Przy 4000 obr/min i momencie obrotowym na poziomie 385Nm przy 4500 obr/min/
Silnik jest bardzo elastyczny a zarazem dynamiczny.
Skrzynia pracuje bardzo płynnie i słucha kierowcy,dobrym rozwiązaniem jest funkcja piszę w nawiasie (tiptronic) tzn manualna zmiana biegów nie pisałem celowo "multitronic" ponieważ niektórzy tak nazywają te skrzynie a to nic innego jak bez stopiniowa skrzynia biegów a chrysler ma stopniową.
W wersji limitowanej samochód jest wyposażony w podgrzewane fotele przód i drugi rząd,podgrzewana kierownicę ,elektrycznie regulowana wysokość pedałów (szkoda że nie ma pamięci) elektrycznie regulowane przednie fotele.
Czujnik deszczu,czujnik zmierzchowy,światła tylne LED-oe pozycyjne i stop,kierunki i światło cofania niestety żarówka.
Jak w większości dwa monitory słuchawki i piloty,oraz latarka na pokładzie bagażnika.
Samochód został sprowadzony na zamówienie ze stanów i bardzo pozytywnie jestem zaskoczony jedna rzeczą,mianowicie po przejechaniu nawet 500km mam czyste felgi,nie sa brudne od klocków hamulcowych i to za rzem moje największe zmartwienie ponieważ nie mam pojęcia czt takie klocki dostane w naszym kraju.

To chyba na tyle,jeśli zacznie się psuć to na pewno o tym napisze na tym Forum, tak wyszło że sam naprawiam wszystkie swoje samochody w poprzednim nawet skrzynię automatyczną naprawiałem sam,muszę przyznać że prostota niesamowita.
_________________
Mirek
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Oceń swoje auto

18) ocena »

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System