Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler ) Witam



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
totalek

Debiutant



Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2.4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Kwi 2016, 21:48
Temat postu:

Witam


Witam wszystkich. Jestem świeżym użytkownikiem Grand IV.Na razie pytań nie mam😊 jeśli auto będzie jeździć tak zawsze (na razie 1200km) to...jestem zakochany w tym autobusie😊 oby jak najmniej powodów było by tu zaglądać po pomoc😊 pozdrawiam😊
Powrót do góry
totalek

Debiutant



Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2.4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Kwi 2016, 22:17
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Witam


Ogólnie to czeka mnie wymiana rozrządu, oleju, świec i ogólnie takie rzeczy na pierwszy raz.z vinu wynika, że auto było robione w Usa. Ale sprowadzone z NL. Pierwsze wrażenia przednie.musze napewno uzupełnić podświetlenie wskaźników i przełączników.jest coś tez z lusterkiem wstecznym po stronie pasażera.przy składaniu z przycisku obraca się do zewnątrz i tak zostaje.ktoś chyba źle je przykrecil.podejrzewam ze jakieś krancowki są zle ustawione.ponadto navi w nawet działa ale mam płytę nr 2 i przy odpaleniu gps w którymś momencie poprosilo o płytkę nr 1.w sumie i tak nie ma tam polskiej mapy wiec chyba nie skorzystam.ale samo to ze wyświetlacz fajny i radyjko cieszy😊.myślałem żeby założyć zestaw głośny nokia ck 7w ale nie wiem czy pasuje do radia.kluczyk dorobiłem. Centralny się waha jeśli chodzi o drzwi przesuwne.myślę ze to siłowniki juz swoje lata mają i chyba nie będę nic z tym robić no szkoda tapicerkę zrzucać. Pourywaja się zatrzaski i potem będzie skrzypiec i się ruszać.
Powrót do góry
totalek

Debiutant



Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2.4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Kwi 2016, 22:29
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Witam


Przy wymianie świec będę chciał sprawdzić ciśnienie na zaworach.może przy rozrzadzie wymieni się przy okazji uszczelki zaworów.silnik ogólnie pracuje super.cichutko, nie klekoce.musze uzupełnić jeden odbój amortyzatora.z tylu przy piorze jeden jest urwany.jest tez jakieś pneumatyczne wspomaganie zawieszenia.tam gdzie klucz do kół i lewar jest zegar cisnienia. Taki jak czasem przy butach gazowych.tylko jego wskazówka jest na zero.i nie wiem czy to działa.na suficie mam monitor.pod siedzeniem pasażera kable audio, wideo i zasilający.podejrzewam ze było tu jakieś urządzenie typu dvd.sprawdzę napewno jednak nie mogę odpalić tego monitora.wymontuje go i sprawdzę czy w ogóle żyje.a pod siedzenie wrzucę jakieś urządzenie typu dekoder dvbt z wejściem USB i będę smigal z filmami dla dzieci😊
Powrót do góry
totalek

Debiutant



Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2.4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Kwi 2016, 22:31
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Witam


Koledzy opisuje to wszystko bo mam w tym celu. Nie rzucam pytań o poszczególne sprawy. Jeśli ktoś to przeczyta i będzie mógł pomóc jakimiś sugestiami co i jak zrobić to bardzo proszę o podpowiedzi.z góry dziękuję i pozdrawiam😊
Powrót do góry
totalek

Debiutant



Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager IV 2.4 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 11:41
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Witam


jedno pytanie jeszcze sie nasunelo po rozmowie z kolega - wlascicielem voya. nie wiecie koledzy czy przyciski tempomatu sa podswietlane?pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 11:41
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Dino0204

Debiutant



Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: brak
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 08 Cze 2016, 20:21
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Witam


witam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler ) Przywitania

10) Witam »
14) Witam »
15) Witam »
17) Witam »
19) Witam »
20) Witam »

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System