Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Lis 2008, 20:40
Temat postu:

KUPIĘ PACIFICĘ


Kupię Pacificie z 2005 i wyżej
interesuje mnie, samochód zarejestrowany w kraju
skóry(najlepiej jasne), klimatronik, elektrycznie otwierana klapa bagażnika, siedzenia 2+2+2 no i przyzwoita cena.
Inne gadżety mile widziane ale nie koniecznie, bo po co mi DVD które nie działa (bo wypożyczę film na drogę dla dzieciaków i muszę to przegrywać bawić się przy kompie a nie delektować jazdą) lub po co mi nawigacja ktora woła tylko zeby włozyć płytę(-:

Wszelkie propozycję ze zdjęciami i VIN-em na
irtom@xl.wp.pl

pozdrawiam
Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Lis 2008, 20:45
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


A jaka to jest ta przyzwoita cena??.......podaj górną granice jaką możesz zapłacić za to cacko? pozdrawiam
Powrót do góry
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lis 2008, 00:16
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


zapomniałem jeszcze AWD 4x4 (najlepiej z północy Polski) hmmm z ceną to różnie, jak widzę jaki rozstrzał na rynku to aż się w głowie kręci, poprostu czekam na propozycję, jeżeli samochód jest godny uwagi z ładnym carfaxem to biorę za wyższą cenę, jeżeli był np robiony i widzę że jakaś mała stłuczka to też biorę ale za niższą cenę, nie moge powiedzieć ile mogę dać, bo jak będą jakieś oferty to pewnie zbliżone do mojego limitu.
Narazie na carfax sprawdziłem 3 oferty z allegro, i :
1. okazało się mocno przekręcony licznik (ponad 100tys km)
2. 4 właścicieli w stanach i z wypożyczalni
3. Najlepsze bo według opisu i zapewnien przez telefon sprowadzony cały (po cenie spodziewał bym się cacuszka) a na carfaxie lipa dyskwalifikacja.

Ale możesz mi pomóc, mówiąc mi ile dałeś za swój wozik z tym że tym masz voll i cena też pewnie była voll. pozdrawiam
Powrót do góry
tedi

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 178
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań pyrlandia :)
Posiadane auto: Chrysler Pacifica 3.5 2005 Touring 4X4 CB PRESIDENT JOHNY II+antena PRESIDENT
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lis 2008, 00:26
Temat postu:

?????????


Kolego przespales najlepszy okres bylo kupic jak dolar byl ponizej 2 zl a teraz za dobre trzeba zaplacic i sie naszukasz
Powrót do góry
gadu-gadu
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lis 2008, 21:17
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Tedi ma racje przespałeś najlepszy okres.......ja zamawiałem jak dolar w Szczecinie był po 1,98.......więc cena nie byla taka straszna.
U mnie wszystko jest towarem .....na sprzedaz zuć propozycje.......zobaczymy.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 13 Lis 2008, 21:17
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lis 2008, 22:56
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Wiem ze teraz to dramat z tym dolarem, no cóz ale wtedy nie myślałem o zmianie samochodu. Jeżeli wszystko jest towarem do daj zdjęcia i opis na maila no i cene oczywiście. Czekam na propozycję.
Na razie Plan jest taki że do przyszłej niedzieli jestem zainteresowany pacificą. Ale po tym czasie umówiony jestem na oglądanie Jeepa szerokiego w 5,7 hemi, samochód ma spoko carfax no i cenę tak więc może się zdecyduje (tutaj głównym czynnikiem jest spalanie)
czekam na propozycję najlepiej w promieniu 200km od Koszalina, no chyba że ktoś będzie przy okazji. Mam też od 3 lat złotą europejską 300m z 2000r. 3.5l z pełnym takim na voll wyposażeniem. jestem 2 właścicielem, zadbany, chętnie zamienię z dopłatą jak ktoś reflektuje.
Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Lis 2008, 15:12
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Sorry nie interesuje mnie taka zamiana.....na razie sie chyba nie pozbędę mojej ślicznotki
Powrót do góry
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lis 2008, 20:26
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Mam pytanie gdzie jest czujnik deszczu, czujniki odpalania poduszek oraz czujniki temperatury zewnątrznej. mam na oku model powypadkowy z 2007 ale chciałem sprawdzić czy są te czujniki czy oby na pewno komputery nie sa oszukiwane.

Znajomy kupił powypadkowego mercedesa, walniętego właśnie przodem i głupi czujnik temperatry zastąpiono rezystorem, czujnika deszczu tez nie było bo szybe ktoś zmienił a on w oryginale był waśnie na przedniej szybie.
Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lis 2008, 21:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Ja osobiście auta po wypadku bym nie kupił......ale to rzecz gustu.......co do czujników, to u mnie czujnika deszczu nie ma....przynajmniej ja o nim nic nie wiem ale ja mam auto z 2005 r , więc w 2007 mogli juz je montować. u mnie jest tylko czujnik zmierzchu, a poduszki odpalane sa z czujnika umieszczonego gdzieś w przednim zderzaku, tak widziałem kiedys na filmie co prawda pokazywali Chryslera Voyagera....ale przypuszczam ze w Pacyfikach jest to samo.
Powrót do góry
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lis 2008, 22:29
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Ja mogę kupić taki samochód jak widze na ile był uszkodzony, i wiem wogóle że był uszkodzony, w polsce jezdzi dużo składaków i ludzie nawet sobie nie zdają sprawy ze był powypadkowy a sprzedający wpiera ze bezwypadkowy. To też byłby mój pierwszy samochód powypadkowy, ale sprzedający dokumentuje zdjęciami proces wyglądu i naprawy samochodu. Nawet na nich jest i jeszcze w garażu ma złom po naprawie. Jako że do serwisu 200km to bez sensu jechać tym bardziej że samochód jeszcze nie mój. W poblizu jest facet co ma komp do amerykanów ale sprawdza tylko do 2005r. podłączył ale brak komunikacji.
Cena jest bardzo atrakcyjna a w samochdzie brakuje dosłownie navi i ekranu dvd do full wyposażenia - jezdzi też super, różnica w jeździe z 6 biegową skrzynią jest diametralna, przejechałem się kilkoma pacificami z 4 biegowym automatem a teraz tym z 6 b. automatem i musze stwierdzic ze dynamika dużo większa a i też o wile szybsza zmiana biegów na tiptroniku.

Ze zdjęć wynika że samochód miał uszkodzony przedni zderzak, pas przedni, wzmocnienie pod zderzakiem,lampy chłodnicę atrapę maskę, lewy i prawy błotnik, maska się uniosła i rogiem zrobiła dziurę w szybie. Typowa czołówka z tym że błotniki zagięte dosłownie na odległość 10cm tzn ze szybkośc przy uderzeniu nie mogła być duża. Po zdjęciach widać że nic do zawieszenia nie doszło. Wszystkie elementy zostały wymienione i a stare leżą w garażu w celu okazania.

Jeżeli uda mi się jeszcze zjechać z ceny to go wezmę, a to co zjade to odłożę na ewentualne naprawy, tzn może na wiosnę okazać się że klima nie działą bo jak była rozszczelniona to może nie miec gazu.
A i jest to pierwsza pacifica która ma ogumienie (takie jak daje fabryka) w stanie nienagannym.
Też się obawiam wypadkowego samochodu, ale za tą cenę podoba mi się wiek samochodu, z carfaxu wynika: pierwsza rejestracja w 07.2007, policja zgłosiła wypadek w 08.2007(nie utracił prawa do rejestracji) 10.2007 wystawiony na aukcji, dokumenty celne z 03.2008, pierwsza rejestracja w Polsce 09.2008.
Powrót do góry
djchrysler

Debiutant



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bytom
Posiadane auto: Chrysler 300c 3,5 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lis 2008, 01:16
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Sorki że sie włączam....Autko rzeczywiście nie za mocno bite , jeśli dobrze zrobione i cena dobra , to czemu nie brać ?....pozdrawiam.
_________________
Był Voyager 2,5 TD
Był Voyager 2,4
Był 300m 2,7
Jest 300c 3,5
Jest Lincoln Continental 1979
Powrót do góry
gadu-gadu
irtom

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 39


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lis 2008, 21:14
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


samochód kupiony, za taki z tym wyposażeniem musiał bym lekko dopłacić 15tyś zł. Wyposażenie spore łącznie z ksenonami, opony w idealnym stanie ale i tak jutro zamówie zimowe. Jest tylko jeden problem brak zapasowego kluczyka a dorobienie w serwisie 1250zł pogieło ich tam. Trzeba pokombinować z przednim oświetleniem tzn kierunki i postoje zrobić przeciwmgielny z tyłu. Wymiana oleju + wymiana oleju w skrzyni + wymiana oleju w dyfrach. Wspomaganie sobie daruje, płyn hamulcowy i chłodniczy w przyszłym roku.
Powrót do góry
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lis 2008, 21:25
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


Na pewno dobrze sprawdziłeś CARFAX??......ten brak kluczyka....słyszałem ze jak jest 1 kluczyk to auto ma restrykcje w USA, znam człowieka co sprowadzil w podobnym stanie i z 1 kluczykiem.....i w ASO nie mogli znaleść kodu PIN do komputera, finał taki ze auto mialo restrykcje po dzwonie w USA, bez prawa rejstracji......1,5 roku kombinował odkręcał i......sprzedał auto......dokładnie sprawdź. pozdrawiam
Powrót do góry
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lis 2008, 21:44
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


minor666 napisał:
Na pewno dobrze sprawdziłeś CARFAX??......ten brak kluczyka....słyszałem ze jak jest 1 kluczyk to auto ma restrykcje w USA, znam człowieka co sprowadzil w podobnym stanie i z 1 kluczykiem.....i w ASO nie mogli znaleść kodu PIN do komputera, finał taki ze auto mialo restrykcje po dzwonie w USA, bez prawa rejstracji......1,5 roku kombinował odkręcał i......sprzedał auto......dokładnie sprawdź. pozdrawiam


co do kluczyka to jest nie prawda, one porostu gina u dealera
a co do carfaxa to ja bym tak bardzo nie wierzył, cuda sa tam czasami wypisane lub wiele rzeczy nie ma wpisanych
numer vin i dobra butelka i wszystkiego można sie dowiedzieć w ASO w Polsce o tym samochodzie, tylko trzeba trafić na uprzejmego gościa lub pania co ma połączenie z USA z fabryką Chryslera
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
minor666

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Pacifica 3,5 AWD LIMITED
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Lis 2008, 21:55
Temat postu:

Re: ( Chrysler Pacifica ) KUPIĘ PACIFICĘ


W carfaxsie nie ma tego co było naprawiane po gwarancji w warsztatach nie uprawnionych do danej marki, ale pamietaj ze mamy do czynienia z autem z 2007r więc????.........chyba jeszcze na gwarancji, przynajmniej na niektóre rzeczy......i dealer gubi kluczyk??? w ASO w Szczecinie mi powiedzieli ze to się nie zdarza
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Pacifica »

Opinie o samochodach Chrysler Pacifica - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Pacifica ) Oceń swoje auto

11) ASO »

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System