Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Grand Voyager, 2.8d, 2007 - problem z ASB (i inne)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evarystek

Czytelnik



Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Anglia, Cumbria
Posiadane auto: Chrysler, Grand Voyager Stow&Go , 2.8 d, automat, 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 11 Mar 2018, 22:51
Temat postu:

Grand Voyager, 2.8d, 2007 - problem z ASB (i inne)


Witam serdecznie Kolegów i Koleżanki z forum.

Od nieco ponad 2 lat jestem posiadaczką Grand Voyagera, kupionego na angielskim eBayu jako pojazd uszkodzony. Mianowicie własciciel pozbywal sie auta, gdyz skrzynia weszla w tryb awaryjny - byly tylko 2 biegi, swiecily sie wszystkie ramki wokol biegow i ogolnie auto nie nadawalo sie do jazdy. Po przebyciu trasy do domu na lawecie, po odpaleniu auta okazalo sie, iz Wojtek sam sie naprawil i wszystko zaczelo dzialac jak nalezy Wink I tak dzialalo przez 2 lata bez wiekszych ustarek - jedynymi bledami bylo zapalanie sie wszystkich ramek przy wlaczeniu P, przy pozycji D lub R bylo wszystko ok i to, ze czasem jak małż o ciezkiej nodze dobrze mu depnal w trasie to potrafil zgasnac. Duzo szukalam na forach, wymienilismy speed sensor input i output oraz wyczyscilismy zawor EGR co nic nie dalo odnosnie gasniecia przy naglym przyspieszaniu:) az ostatnio znowu padlo.

Jakies 2 dni temu skrzynia wrocila do trybu awaryjnego, mam tylko 2 biegi, zapalila sie tez kontrolka check engine i ta od ABS-u. Pomalutku sobie nim jezdzilam, jednakze doszly wczoraj nowe objawy - mianowicie predkosciomierz dostal swira, wskazuje wartosci od 0 do 100MPH, obrotomierz dziala ok ale UWAGA! auto samo dodaje gazu kiedy chce Idea
wczoraj stalam na wlaczonym P i oprocz specyficznego stukania tak jakby jakis przelacznik w kieronicy przeskakiwal auto nagle zawylo jak wsciekle, predkosciomierz wskazal 80MPH, ludzie patrzyli na mnie jak nie przymierzając patologię prowokującą do wyscigow rodzinnym vanem Confused
Tak samo auto robi na D, trzeba uwazac jak jasna cholewka, zeby w kogos nie przywalic. Czasem tez nie chce ruszyc, tak jakby cos sie przytkalo, dopiero po ponownym wcisnieciu gazu przechodzi i rusza z kopyta.
Dla chetnych moge podeslac messengerem film Sad

Dzis mechanik dwoil sie i troil probujac dojsc do tego, jaki to elektryczny chochlik schowal mi sie w aucie.
czy ktokolwiek mial podobne objawy i wie co moze byc przyczyna? Maz zastanawia sie nad sprzedaza, ale ja z moim Wojtusiem jestem bardzo zwiazana emocjonalnie Smile
Uwaga! Osobie, która poda pierwsza rozwiązanie usterki, które się sprawdzi wyslę butelkę dobrej szkockiej Whisky Smile

Zyczę milego wieczoru i czekam z niecierpliwoscia na Wasze pomysly.
ps. Przepraszam za brak polskich znakow
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System