Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Town & Country ) Obsługa automatycznej skrzyni/ chłodnica oleju czy warto



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Town & Country ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaniur1

Debiutant



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tomaszów Maz.
Posiadane auto: Chrysler Town&Country 3.6 2012
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 04 Kwi 2018, 22:22
Temat postu:

Obsługa automatycznej skrzyni/ chłodnica oleju czy warto


Silnik 3.6 skrzynia 6-cio biegowa nowe wnętrze. Podczas używania opcji ręcznej zmiany biegów +/- nie mogę się zorientować jak wrócić do trybu automatycznego. Na wyswietlaczu pokazuje się symbol +/- oraz strzałka w górę. Zakładałem, ze muśnięcie gałki w górę spowoduje przejście w tryb automatyczny i zniknięcie na wyswietlaczu cyfry z numerem aktualnego biegu. Niestety tak nie jest a energiczniejsze przesunięcie gałki do góry wrzuca skrzynie na luz N. Próbowałem się zatrzymać i ruszyć nadal nic mimo ze biegi wchodzą normalnie po kolei ale na wyswietlaczu nie gaśnie symbol ostatnio wrzuconego biegu.
Pytanie kolejne czy te skrzynie maja chłodnice oleju? Jeśli nie to czy uważacie żeby je założyć ? Ostatnio jadąc autostrada na tempomacie włączył mi się tryb awaryjny. Po zajechaniu na parking i kilkuminutowej przerwie wszystko wróciło do normy wiec zakładam ze to temp oleju.
Powrót do góry
karol_alasz

Debiutant



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Chrysler T&C Limited 4.0 '08
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Lip 2018, 09:56
Temat postu:

Re: ( Chrysler Town & Country ) Obsługa automatycznej skrzyni/ chłodnica oleju czy warto


W modelu 4.0 skrzynie mają chłodnice oleju-jest to ta sama skrzynia co w modelu 3.6L (6 stopniowa) silnik mocniejszy wiec pewnie jest i chłodnica.
Powrót do góry
wm10589

Czytelnik



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mińsk Mazowiecki
Posiadane auto: C4 GP 1,6 hdi 2009 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 31 Lip 2018, 13:34
Temat postu:

Re: ( Chrysler Town & Country ) Obsługa automatycznej skrzyni/ chłodnica oleju czy warto


trzeba dłużej przytrzymać na pozycji + i przejdzie w tryb automatyczny
Powrót do góry
Witetom

Czytelnik



Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódzkie
Posiadane auto: Chrysler Town&Country 3.6L, \'15r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Lut 2021, 20:06
Temat postu:

Obsługa automatycznej skrzyni/ chłodnica oleju czy warto


Wyszedłem z założenia, że warto ale to moje osobiste zdanie, dodam, że zamierzam holować przyczepę kempingową. Skrzynia 62TE jest jest "małą" skrzynią a sam samochód ma swoją masę i moc. Skrzynia jest wyposażona w chłodnicę, która jest zintegrowana z chłodnicą klimatyzacji (górna część pierwszej chłodnicy za grillem) ale po jeździe latem "solo bez przyczepy" w górach na południu Europy stwierdziłem, że warto a na pewno nie zaszkodzi. Dołożyłem szeregowo dodatkową dedykowaną skrzynię. Najważniejsze, że bez inwazyjnie. Skrzynie zawsze mogę przełożyć do następnego nabytku bez śladu.[/img]htts://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/1gpT7KljPtn7PrAEVSNZqLGos4snRy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Town & Country ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Town & Country »

Opinie o samochodach Chrysler Town & Country - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Town & Country ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System