Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Wymiana wnętrza plus wymiana radia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chmieluch

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): słupsk
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 2.5 tds 1998
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lip 2018, 22:07
Temat postu:

Wymiana wnętrza plus wymiana radia


Witam wszystkich. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Chryslera Grand voyagera z 98 roku. Niestety wnętrze wymaga odświeżenia, w związku z tym Chcę wymienić fotele, boczki oraz podsufitkę. Na Allegro znalazłem kilka fajnych ofert, tylko problem polega na tym że jest to wnętrze od nowszego modelu. Pytanie brzmi, czy to wnętrza będzie pasowało do mojego samochodu?
Jeszcze jedno pytanie dotyczy radia, ponieważ Zaskoczyła mnie wielkość tego wynalazku. Chciałbym je wymienić na radyjko z Androidem, lecz wiem że radio 2din się nie zmieści, A 1din będzie za małe. Myślałam o takim radio z wysuwanym wyświetlaczem - Widziałem gdzieś na YouTubie że ludzie mają takie ramki które uzupełniają Ta wolną przestrzeń dookoła radia.
Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Woy

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
Wysłany: Sro 04 Lip 2018, 19:09
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Wymiana wnętrza plus wymiana radia


W/g moich doświadczeń inwestowanie w stare auto , o ile nie chcemy go jako zabytkowy , to studnia bez dna, jedno ruszysz i wiele innych będzie trzeba . Znowu jak coś większego zrobiłem, to auto do kilku miesięcy zupełnie sie rozkraczało .
Proponowałbym jeździć i tylko drobne naprawy robić, a zaoszczędzone pieniądze do nsp. dołożyć . Często naprawa starszych aut, więcej w ciągu roku z nas wyciągnie, niż auto kosztowało . Nowszy model można by kupić ...
Powrót do góry
chmieluch

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): słupsk
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 2.5 tds 1998
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lip 2018, 23:14
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Wymiana wnętrza plus wymiana radia


Właśnie problemem jest to, że jest to auto specjalne dostosowane pod osoby niepełnosprawne- z tyłu ma rampę z najazdem. Kupiłem ten samochód po okazjonalnej cenie i warto zainwestować, ponieważ chcę tym autkiem pojeździć trochę i pozwiedzać trochę świata. Nowszy model dostosowany pod moje potrzeby kosztuje około 30 000 zł a ja za swoj zapłaciłem trzy i pół. Więc wolę doinwestować tego mojego Chryslerka. Samochód jeżeli chodzi o silnik jest w bardzo dobrym stanie Muszę tylko naprawić klimatyzację wymienić miskę wyrównawcza i będzie cacy. Zrobiłem już całą blacharkę teraz będę robił sprawy mechaniczne, a w przyszłości chcę zainwestować we wnętrze - dlatego moje pytanie Czy jak kupię z modelu z roczników 2001 wzwyż, czy będzie pasowało? czy będę musiał przerabiać?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System