Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielim

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: chlayser voyager 2007 2.8 crd
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Lut 2019, 14:14
Temat postu:

Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007


Witam niedawno kupilem Chrysler Voyagera z 2007 roku, 2.8 crd. Niestety poprzedni właściciel wymontowal żarówki oświetleniowe wewnątrz auta, tłumacząc się tym że czesto zostawiał otwarte drzwi i rozładowywało mu to baterie. Jako że z przodu doszedłem jakie żarówki mają byc - PC579 - zamówiłem sobie ne ebayu, nawet znalazłem jedna taka w aucie niestety spaloną, ale wzór miałem.
teraz moje drugie pytanie jaka żarówka idzie jako tylnia ?



Chodzi mi tutaj bardziej o jakieś oznaczenie , niestety tylnie żarówki nie znalazlem , czytałem ze końcówki są z jakimi wasami czy cooś, ale takich żarówek jest sporo jeśli chodzi o długość czy szerokość, nie mówiąc juz o mocy Smile
Powrót do góry
jedrek00711

Dyskutant



Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 96
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: Chrysler New Yorker 3,5V6 1995r Chevrolet Corsica 3.1 1990r Chrysler Pacifica 3,5L AWD 2005r
Piwa: 10/1
Wysłany: Pią 08 Lut 2019, 15:24
Temat postu:

re


pewnie chodzi o taką żarówkę https://arena.pl/zarowki-samochodowe-vertex-c5w-36mm-12v-5w-1-opak-10-sztuk,p39584247.html
Powrót do góry
zielim

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: chlayser voyager 2007 2.8 crd
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 16 Lut 2019, 00:42
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007


Dzięki za odpowiedź o taką żarówkę mi chodziło właśnie mi przyszła, kupiłem Led żarówkę ale wymiarami jak niżej link 36 mm długości, chodź według mnie mogła by być z pół centymetra dlusza, no ale w sumie w oryginale to nie jest. Scisnelem te blaszki i się Trzyma. Ps tak na wszystkich jak by im nie działało tylnie światło, lub paliło się cały czas, pokrętło od jasności zegarów.. Te obok ustawiania pozycji świateł drogowych.. . W wersji 4, IV na początku mamy dwie kropki a po tem łza od jasności zegarów, pierwsza kropka oznacza włączenie tylniego światła, pali się cały czas podczas jazdy i postoju - ChódZ tutaj czytałem że podczas postoju na wyłączonym silniku niby po 20 minutach się wyłącza automatycznie, nie wiem nie testowałem szkoda mi bateri, druga kropka - idąc w dół oznacza wyłączenie tylniego światła i załącza się tylko podczas otwierania drzwi... Dzięki za po moc. A jescze jedno żarówki PC 579 Philipsa mają grubsze plastiki, osłonki do Żarówek, ale są za to bardziej solidniejsze, a żarówki i tak wkładamy Góra więc mocowania pasują i śmiało można brać Wink .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System