Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielim

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: chlayser voyager 2007 2.8 crd
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Lut 2019, 14:14
Temat postu:

Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007


Witam niedawno kupilem Chrysler Voyagera z 2007 roku, 2.8 crd. Niestety poprzedni właściciel wymontowal żarówki oświetleniowe wewnątrz auta, tłumacząc się tym że czesto zostawiał otwarte drzwi i rozładowywało mu to baterie. Jako że z przodu doszedłem jakie żarówki mają byc - PC579 - zamówiłem sobie ne ebayu, nawet znalazłem jedna taka w aucie niestety spaloną, ale wzór miałem.
teraz moje drugie pytanie jaka żarówka idzie jako tylnia ?



Chodzi mi tutaj bardziej o jakieś oznaczenie , niestety tylnie żarówki nie znalazlem , czytałem ze końcówki są z jakimi wasami czy cooś, ale takich żarówek jest sporo jeśli chodzi o długość czy szerokość, nie mówiąc juz o mocy Smile
Powrót do góry
jedrek00711

Dyskutant



Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 96
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: Chrysler New Yorker 3,5V6 1995r Chevrolet Corsica 3.1 1990r Chrysler Pacifica 3,5L AWD 2005r
Piwa: 10/1
Wysłany: Pią 08 Lut 2019, 15:24
Temat postu:

re


pewnie chodzi o taką żarówkę https://arena.pl/zarowki-samochodowe-vertex-c5w-36mm-12v-5w-1-opak-10-sztuk,p39584247.html
Powrót do góry
zielim

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: chlayser voyager 2007 2.8 crd
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 16 Lut 2019, 00:42
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) Tylnia zarowka wewnetrzna voyager 2007


Dzięki za odpowiedź o taką żarówkę mi chodziło właśnie mi przyszła, kupiłem Led żarówkę ale wymiarami jak niżej link 36 mm długości, chodź według mnie mogła by być z pół centymetra dlusza, no ale w sumie w oryginale to nie jest. Scisnelem te blaszki i się Trzyma. Ps tak na wszystkich jak by im nie działało tylnie światło, lub paliło się cały czas, pokrętło od jasności zegarów.. Te obok ustawiania pozycji świateł drogowych.. . W wersji 4, IV na początku mamy dwie kropki a po tem łza od jasności zegarów, pierwsza kropka oznacza włączenie tylniego światła, pali się cały czas podczas jazdy i postoju - ChódZ tutaj czytałem że podczas postoju na wyłączonym silniku niby po 20 minutach się wyłącza automatycznie, nie wiem nie testowałem szkoda mi bateri, druga kropka - idąc w dół oznacza wyłączenie tylniego światła i załącza się tylko podczas otwierania drzwi... Dzięki za po moc. A jescze jedno żarówki PC 579 Philipsa mają grubsze plastiki, osłonki do Żarówek, ale są za to bardziej solidniejsze, a żarówki i tak wkładamy Góra więc mocowania pasują i śmiało można brać Wink .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System