Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Sebring ) Cabrio 2.7 Kilka problemów po zakupie - ratowanie Sebringa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawianbiker

Czytelnik



Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań/Komorniki
Posiadane auto: 2001 Sebring Convertible 2.7
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sie 2019, 10:58
Temat postu:

Cabrio 2.7 Kilka problemów po zakupie - ratowanie Sebringa


Witam,

Kupiłem Sebringa w stanie "do uratowania"
Mam kilka problemów i systematycznie działam, auto poumawiane do kilku speców, ale w tak zwanym międzyczasie robie inne tematy.

Totalnie nie działa przesuwanie fotela kierowcy przód tył. Fotel elektryczny, regulacje góra dół itp działają, słychać silniczki. Jednak gry próbuje go przesunąć w tył czy przód, jest głucha cisza. Cały panel sterowania do zmiany, czy jest możliwość naprawy?

Regulacja nawiewu działa tylko na 4 biegu. W BMW w których trochę "siedziałem" było coś takiego jak Jeż od nawiewu, czyli rezystor dmuchawy. Objawy identyczne. Tu jest tak samo?

Skrzynia biegów - automat. Bardzo przeciąga biegi, nieraz nawet trzeba poczekać chwilę ( 3-5s ) zanim przerzuci z D na R lub odwrotnie.
Po podłączeniu do komputera auto wyświetla tylko jeden błąd - Przeciąganie trzeciego biegu.

Auto jest po remoncie silnika, w skrzyni też jest nowy olej. Niestety nie mam wiedzy czy Oryginalny Mopar, czy jakiś zwykły do automata.
Mój pomysł to zmiana oleju i filtra na ORI, oraz kalibracja skrzyni. Proszę o potwierdzenie czy idę w dobrą stronę, czy może to jakaś typowa sprawa i wywarzam otwarte drzwi i szykuje się remont?

Ostatnia sprawa - Lampy.
Mam wersję USA, lampy też są usa, czyli bez postojówek. Szukam lamp EU, i w interecie jedyne które widzę z opcją wsadzenia postojówki, mają dopisek że to nie jest wersja z homologacją UE. To jak to w końcu jest?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Powrót do góry
Woy

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
Wysłany: Sro 14 Sie 2019, 23:11
Temat postu:

Re: ( Chrysler Sebring ) Cabrio 2.7 Kilka problemów po zakupie - ratowanie Sebringa


Naprawa starych aut jest droga, do tego często coś leci . Najlepiej kupić "anglika" i podzespołami podmieniać . Do voyagera z 2002 nakupiłem części, a po rozkręceniu jeszcze sporo więcej potrzeba . Kupiłbym anglika i było by nawet w zapasie . Co do kapitalki silnika, to droga sprawa i jak ktoś wydał taką kasę i pozbywa się auta, to pewnie wie co robi... aby jeździło napraw, na minimum kosztów
Powrót do góry
pawianbiker

Czytelnik



Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań/Komorniki
Posiadane auto: 2001 Sebring Convertible 2.7
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 20 Sie 2019, 09:45
Temat postu:

Re: ( Chrysler Sebring ) Cabrio 2.7 Kilka problemów po zakupie - ratowanie Sebringa


Co do kosztów to nie o to tutaj chodzi. 2001 to nie takie stare auto, odnowiłem w życiu kilka bmw E30 z lat 80, Bmw E21 z 78r i forda granadę. Tam jest problem z naprawą i częściami.

Kupno angola jest tutaj bez sensu, po co się potem grzebać z kolejną budą której i tak nie mam gdzie stawiać bo już sąsiedzi marudza Smile

Ale dzięki za rady
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Sebring »

Opinie o samochodach Chrysler Sebring - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System