Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) hrysler Voyager 2005 - Nie działa tylne światło przeciwmgiel



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m_a_pietrzykowscy

Czytelnik



Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Twardogóra
Posiadane auto: Chrysler Voyager 2,5 crdi 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Wrz 2020, 08:16
Temat postu:

hrysler Voyager 2005 - Nie działa tylne światło przeciwmgiel


Witam,
Po zakupie auta nie zwróciłem na to uwagi a teraz jak zakładam hak w aucie i podpinam wiązkę okazuje się, że mam problem ze zdiagnozowaniem przyczyny braku światła przeciwmgielnego z tyłu w chrysler voyager 2005r.
Przełącznik wyposażony jest w opcję przeciwmgielne tył / przód. Auto ma założone lampy akcesoryjne (takie przezroczyste "gejlampy") i teoretycznie w jednej z lamp (prawa) powinno być i jest światło wsteczne a w lewej w tym miejscu powinno być p.mgielne ale jest również wsteczne. kostka jest przerobiona i jeden z oryginalnych przewodów jest "wolny" ale po podłączeniu żarówki do niego i włączaniu wszystkich możliwych świateł nie ma żadnej reakcji. Nie mogłem znaleźć racjonalnego wyjaśnienia co to za wolny przewód. Może ktoś posiada wiedzę, który przewód jest do światła przeciwmgielnego tylnego albo ma jakieś opisy kostek do lampy. Albo który przekaźnik lub bezpiecznik jest odpowiedzialny za to światło. ewentualnie który przewód z włącznika jest od owego światła.
Nie mam za bardzo czasu na eksperymentowanie a może ktoś już temat przerabiał i będzie w stanie dać dobrą radę.
Za wszystkie sugestie będę bardzo wdzięczny
Powrót do góry
Woy

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 430
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sląsk
Posiadane auto: Voyager 2.5 CRD 2002
Piwa: 14/3
Wysłany: Wto 29 Wrz 2020, 22:25
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) hrysler Voyager 2005 - Nie działa tylne światło przeciwmgiel


Światło przeciwmgielne w aucie jest sterowane masą . Żarówka w samochodzie cały czas dostaje + chyba z pozycyjnych , zacznie świecić jak z przełącznika masę dostanie . By w każdej przyczepce przeciwmgielne świeciło, to trzeba przekaźnik w bagażniku zabudować, co styk do przeciwmgielnego w gnieździe przyczepy łączy z +, gdy masa z przełącznika podana jest na żarówkę przeciwmgielnego w samochodzie . Sam ciągnąłem (+) z gniazda zapalniczki , pewnie można z pozycyjnych . Na elektrodzie czytałem i polecali z zapalniczki
to dla 7 bolcowej wtyczki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System