Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler 300M ) Ubywanie płynu chłodniczego chrysler 300m



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JOEBLACK

Czytelnik



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Sty 2009, 22:57
Temat postu:

Ubywanie płynu chłodniczego chrysler 300m


Witam.Potrzebuje pomocy w ustaleniu przyczyny ubywania płynu chłodniczego w samochodzie chrysler 300m 3.5 v6 2001r.Samochód ma założony gaz i nie wiem czy jest możliwe przedostawanie się płynu przez np.uszkodzoną membrame czy raczej należy podejrzewać uszkodzenie uszczelki głowicy.Nie stwierdziłem wycieków z chłodnicy ani z silnika,olej czysty natomiast kapie na postoju z tylnego tłumika.Może ktoś juz miał taki przypadek i co było jego przyczyną?Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie pomocne odpowiedzi.
Powrót do góry
alfik76vp

Czytelnik



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 3

Posiadane auto: chrysler 300m,3.5v6 1999rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Sty 2009, 00:41
Temat postu:

ubywanie plynu


witam.niemiałem takiego przypadku,ale uszczelka pod glowicą raczej jest dobra,gdyby tak nie byłó to autko by nie grzało w srodku a sam silnik by sie gotował,łatwo sprawdzic,odkręc korek zbiorniczka i dodawaj gazu jak będzie coś nie tak z uszczelką to będzie bąblic i wyrzucac plyn.a kapanie na postoju to norma na gazie prawie w każdym aucie,w moim nie kapie ale zato jak zgasze to przez pół godz paruje z tłumników i wyglada tak jak bym go nie zgasił.może kapac z nagrzewnicy w podszybiu lub pod konsolą.sprawdz dywanik czy nie jest mokry.niewiem jak dużo ci tego plynu ubywa.jak cos to pisz na meila bo zadko zaglądam na forum.naprawiam takie autka to może cos pomoge.pozdrawiam.
Powrót do góry
meehoo

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Trójmiasto

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 05 Lut 2009, 16:52
Temat postu:

Re: ( Chrysler 300M ) Ubywanie płynu chłodniczego chrysler 300m


Ooo... wszedłem tu przypadkowo, ale od razu się zarejestrowałem, gdy zobaczyłem twój problem... Dlatego, że miałem identyczny do twojego 2 miesiące temu.

W październiku zmieniałem płyn chłodzący w całym układzie a pod koniec listopada widziałem, że stan jest grubo poniżej minimum, więc zrobiłem dolewkę. W środku grudnia przyszły mrozy i myślałem, że coś jest nie tak u mnie z nawiewami, bo strasznie długo się nagrzewał w środku, ale generalnie temperatura silnika była wzorcowa. Spojrzałem pod maskę... i znowu nie było płynu. (Oczywiście to było problemem długiego nagrzewania wnętrza auta).

Pojechałem do mechanika, bo też myślałem, że mi się płyn zlewa do silnika... Okazało się jednak, że układ był źle odpowietrzony, przy ostatniej wymianie płynów i zrobili to ponownie. Niecały 2 miesiąc jeżdżę teraz po tej "naprawie" i wszystko jest idealnie, a płynu w ogóle nie ubywa... więc myślę, że i u ciebie to może być przyczyną problemu. Miejmy taką nadzieję. Pozdrawiam.

ps. Również mam instalację gazową i również kapie mi woda z tłumika z tyłu... )
_________________
Chrysler Concorde 98' 2.7L LX
Powrót do góry
gadu-gadu
smerfetka1

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wowa
Posiadane auto: DGC 3.8
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Lut 2011, 23:42
Temat postu:

Dolewanie płynu chłodniczego Dodge GC 3.8


U mnie natomiast ubyło płynu około 1l. i na tym się skończyło. Teraz chciałbym się dowiedzieć, jakiego płynu powinienem dolać, żeby mógł się wymieszać dobrze z tym który już jest. A Jest zalany oryginalny płyn Chryslera, dodam jeszcze, że Dodge jest sprowadzony ze stanów.
Litr w serwisie Chryslera jest niewspółmiernie drogi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler 300M »

Opinie o samochodach Chrysler 300M - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System