Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hemi1000

Czytelnik



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Maj 2009, 15:46
Temat postu:

podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Witam serdenicze Smile


Mam chryslera Voyager 3.0 na gazie... AUTOMAT


Od momentu zakupu samochodu była następująca usterka: Czasami po włączeniu silnika skrzynia nie zmieniała biegów, trzeba było piłować na jedynce.
Problem można było łatwo zniwelować wyłączając samochód i odpalając go ponownie, wtedy już zawsze działał.

Problem w tym że raz gdy znów usterka się uwidoczniła chciałem wyłączyć i włączyć, lecz robiłem to w biegu (samochód się toczył) tak więc włączałem na bieg N po czym wyłączyłem i włączyłem samochód. I w tej chwili niechcący zamiast D wskoczył bieg R...

W efekcie skrzynia się rozdupczyła... Olej się wylał, mam wrażenie że wogóle skrzynia jest trochę niżej niż była poprzednio.

Mam teraz takie pytanie, czy to da się naprawić? Teoretycznie napewno sie da ale czy nie bardziej opłacać się będzie kupić drugi samochód a ten postawić w pokrzywach? Problem wygląda dość poważnie ale zanim cokolwiek zrobię chciałbym spytać jaki orientacyjnie mógł by być koszt takiej naprawy.


Dzięki serdecze Cool
Powrót do góry
warmik

Stały Bywalec



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 144
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Pacifica r 2006 3.5 www.chryslerpacifica.pl
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 30 Maj 2009, 08:34
Temat postu:

Re: podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


hemi1000 napisał:
Witam serdenicze Smile


Mam chryslera Voyager 3.0 na gazie... AUTOMAT


Od momentu zakupu samochodu była następująca usterka: Czasami po włączeniu silnika skrzynia nie zmieniała biegów, trzeba było piłować na jedynce.
Problem można było łatwo zniwelować wyłączając samochód i odpalając go ponownie, wtedy już zawsze działał.

Problem w tym że raz gdy znów usterka się uwidoczniła chciałem wyłączyć i włączyć, lecz robiłem to w biegu (samochód się toczył) tak więc włączałem na bieg N po czym wyłączyłem i włączyłem samochód. I w tej chwili niechcący zamiast D wskoczył bieg R...

W efekcie skrzynia się rozdupczyła... Olej się wylał, mam wrażenie że wogóle skrzynia jest trochę niżej niż była poprzednio.

Mam teraz takie pytanie, czy to da się naprawić? Teoretycznie napewno sie da ale czy nie bardziej opłacać się będzie kupić drugi samochód a ten postawić w pokrzywach? Problem wygląda dość poważnie ale zanim cokolwiek zrobię chciałbym spytać jaki orientacyjnie mógł by być koszt takiej naprawy.


Dzięki serdecze Cool

a dlaczego chcesz kupować drugie auto nie lepiej kupic skrzynie Shocked
_________________
PACIFICA AWD 3.5 2006r.piękna bestia!!!!!
wszystko ma co można sobie zażyczyć !!!
WWW.CHRYSLERPACIFICA.PL forum poświęcone temu pięknemu autu
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
hemi1000

Czytelnik



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 30 Maj 2009, 14:27
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Witaj dzięki za odpowiedź Smile


Szczerze mówiąc myślę iż skrzynia + przekładka będzie kosztować więcej niż cały samochód Confused
Jest to Voyager z 95r

Ile może kosztować do niego skrzynia + przekładka ?


Raz miałem samochód który kupiony był za 33 000zł po 2 miesiącach padł silnik, za naprawę silnika i części zapłaciłem blisko 10 000zł... miałem tak dosyć już tego samochodu że sprzedalem za 12 000zł

Teraz już wiesz czemu zastanawiam się nad opcją wymiany samochodu.


Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
kar26

Debiutant



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostróda
Posiadane auto: Mercedes 124 /vectra c
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 01 Cze 2009, 20:17
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Witam moim zdaniem to najdroższy gips to skrzynia biegów a sama przekładka to powina juz być łatwa chyba ze skrzyna ma powiazana z jakims sterownikiem lub innym elektroniczymi wynalazkami które trzeba przekodowac(choć watpie ze cos jest takiego w tym modelu) wiec ja na twoim miejscu jak by sena skrzyni była odpowiedna to bym przekładał . Very Happy Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu
automatbielsko

Czytelnik



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 06 Cze 2009, 20:30
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Witam po 1 miałeś problem z elektronika badz usterka mechaniczna skrzyni kóra powodowała włącznie trybu awaryjnego, mogłes to naprawić za nie wielkie pieniądze jeśli była to wina elektryki, ale teraz to juz nie ma znaczenia, moim zdaniem całkowity koszt nie powinien przekroczyc 5 tys zl
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 06 Cze 2009, 20:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
hemi1000

Czytelnik



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 07 Cze 2009, 13:58
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Tak wiem, podobno poprzedni właściciel wyciął jakiś kabel od komputera bo alarm się zaciął ...

Miałem jechać do serwisu Dodge i Chryslera ale to kawałek drogi, a ja od pon do soboty pracuje i nie było czasu Sad

cena 5k zdecydowanie jest za wysoka.

W takim razie muszę szukać nowego.

PS
Orientujecie się czy dużo palą Jeep Cherokee 5.2 z gazem ?
Powrót do góry
artureklondek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 294
Skąd jesteś (miejscowość / region): united kingdom
Posiadane auto: Volvo XC90 AWD D5
Piwa: 11/4
Wysłany: Nie 01 Kwi 2012, 00:50
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


hemi1000 napisał:


PS
Orientujecie się czy dużo palą Jeep Cherokee 5.2 z gazem ?
5.2 nie wiem ale brat mial 4.7 benzyna to 27-45 miasto
Powrót do góry
tzones

Auto Maniak



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
Wysłany: Nie 01 Kwi 2012, 11:15
Temat postu:

Re: ( Chrysler Voyager ) podczas jazdy wrzucenie biegu wstecznego.. katastrofa...


Remont ASB to duży koszt a sama przekładka to 300-500zł.może warto poszukać drugiej skrzyni.Ja mam ASB od Voyagera 3.0 jak co to PW Wink
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System