Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thomecheck1986

Debiutant



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów

Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 11:03
Temat postu:

Całokształt Chryslera Neona


Witam szanownych Kolegów. Założyłem ten temat, gdyż dopiero przymierzam się do kupna gdzieś za rok Chryslera Neona. Obecnie poruszam się Fiatem Sieną, z którym mnie już powoli trafia. Kupiłem autko niby przy 76 tysiącach, przy czym licznik był bardzo cofnięty, auto po stłuczce itp. Dołożylem do niego w ciągu dwóch lat 3 tys.
Przeglądając Allegro trafiłem właśnie na oferty Neona, a właściwie ogólnie z marki Chrysler, no a dopiero później przeszedłem na Neona w którym się zakochałem Smile Cena jest fajna, autko z wyglądu jeszcze fajniejsze. Chciałbym uzyskać od Was kilka rad własnie na temat tego na co zwrócić uwagę przy kupnie tego auta. Gdy czytałem opinie w sieci, to niektórym i przy przebiegu ponad 200 tys. auto spisywało się bez problemu, a niektórzy i przy 110 mocno na autko psioczyli. Mi osobiście zawsze wydawało się, że 100 tys. km do duży przebieg dla samochodu, ale z kolei czytając oferty itp. 100 tys. oceniany jest jako przebieg niewielki, nieznaczny, nawet mały. Jak to jest w przypadku Neona ? Do ilu km Wam wytrzymały Neonki bez poważniejszego wkładu finansowego ? Nie chcę uniknąć żadnych wymian eksploatacyjnych, bo te wiadomo, że trzeba robić ale nie chciałbym po roku rozglądać się za nowym silnikiem, albo skrzynią. Jak to jest ze skrzyniami ? Lepsze automaty, czy manuale ? No i jak z instalacjami LPG ? Wiem, że można czasem wyhaczyć okazy z fabryczną instalacją LPG, ale jeśli bym na taką nie trafił, to czy i jak te silniki znoszą gazowanie ? Jakie instalacje polecacie ? Co w pierwszej kolejności wymienić po kupnie i jakie to są koszta ? Pojęcie o samochodach mam małe, dlatego cenna będzie dla mnie każda rada. Chciałbym wyszukać sobie model, którym przejeżdżę te kilkadziesiąt tysięcy km bez większego wkładu finansowego. W mojej obecnej Sienie prawie wszystko z czasem kwalifikuje się do wymiany, tak więc chciałbym uniknąć takiego losu w przypadku Neona. Bo ogólnie na markę i model jestem zdecydowany Smile Proszę piszcie wszystko na ten temat co wiecie, z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
gadu-gadu skype status Wystawiono 1 piw(a)
adam1988m

Czytelnik



Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Chrysler Neon
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 09 Lis 2009, 00:32
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


Witam kolegę mam neona już 3 miesiąc i jedyne co musiałem zrobić to alternator bo szczotki się skończyły i łożyska zatarły, znalazłem drugi alternator w swoim mieście za 80zł i sprawuję się ok. Samochód jest wygodny i świetnie się prowadzi bardzo mi się podobają drzwi neona to że szyby nie mają obramowań. co do spalania to spala mi równiutko 10l na 100km/h niestety spalanie jest dosyć duże ale jakoś jeszcze nie miałem okazji żałować że go kupiłem
Powrót do góry
gadu-gadu
nissio100

Czytelnik



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): milton keynes
Posiadane auto: chrysler neon
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Sie 2010, 10:47
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


elacja jakosc cena!!!!perfect jezdze 2 lata automatem rok 2001 tempomat ...topowa wersja!!!autko ma przebieg 125.000 mil nic sie nie dzieje nastepny moj samochod to 100% chrysler!!!spalanie ok. 9 litrow moim zdaniem neon ma pod soba wiele innych szanowanych marek.
_________________
cud to jest definicja umowna
Powrót do góry
skype status
Darko86

Debiutant



Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zduńska Wola
Posiadane auto: Chrysler Neon 2.0 133kM - 1995r.
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 17 Wrz 2011, 09:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


Tchomecek1986 - i jak kupiłeś w końcu tego Neona? Razz jeśli tak to jakie wrażenia? Razz pozdrawiam i czekam na odp.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Neon »

Opinie o samochodach Chrysler Neon - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System