Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thomecheck1986

Debiutant



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów

Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2009, 11:03
Temat postu:

Całokształt Chryslera Neona


Witam szanownych Kolegów. Założyłem ten temat, gdyż dopiero przymierzam się do kupna gdzieś za rok Chryslera Neona. Obecnie poruszam się Fiatem Sieną, z którym mnie już powoli trafia. Kupiłem autko niby przy 76 tysiącach, przy czym licznik był bardzo cofnięty, auto po stłuczce itp. Dołożylem do niego w ciągu dwóch lat 3 tys.
Przeglądając Allegro trafiłem właśnie na oferty Neona, a właściwie ogólnie z marki Chrysler, no a dopiero później przeszedłem na Neona w którym się zakochałem Smile Cena jest fajna, autko z wyglądu jeszcze fajniejsze. Chciałbym uzyskać od Was kilka rad własnie na temat tego na co zwrócić uwagę przy kupnie tego auta. Gdy czytałem opinie w sieci, to niektórym i przy przebiegu ponad 200 tys. auto spisywało się bez problemu, a niektórzy i przy 110 mocno na autko psioczyli. Mi osobiście zawsze wydawało się, że 100 tys. km do duży przebieg dla samochodu, ale z kolei czytając oferty itp. 100 tys. oceniany jest jako przebieg niewielki, nieznaczny, nawet mały. Jak to jest w przypadku Neona ? Do ilu km Wam wytrzymały Neonki bez poważniejszego wkładu finansowego ? Nie chcę uniknąć żadnych wymian eksploatacyjnych, bo te wiadomo, że trzeba robić ale nie chciałbym po roku rozglądać się za nowym silnikiem, albo skrzynią. Jak to jest ze skrzyniami ? Lepsze automaty, czy manuale ? No i jak z instalacjami LPG ? Wiem, że można czasem wyhaczyć okazy z fabryczną instalacją LPG, ale jeśli bym na taką nie trafił, to czy i jak te silniki znoszą gazowanie ? Jakie instalacje polecacie ? Co w pierwszej kolejności wymienić po kupnie i jakie to są koszta ? Pojęcie o samochodach mam małe, dlatego cenna będzie dla mnie każda rada. Chciałbym wyszukać sobie model, którym przejeżdżę te kilkadziesiąt tysięcy km bez większego wkładu finansowego. W mojej obecnej Sienie prawie wszystko z czasem kwalifikuje się do wymiany, tak więc chciałbym uniknąć takiego losu w przypadku Neona. Bo ogólnie na markę i model jestem zdecydowany Smile Proszę piszcie wszystko na ten temat co wiecie, z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
gadu-gadu skype status Wystawiono 1 piw(a)
adam1988m

Czytelnik



Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Chrysler Neon
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 09 Lis 2009, 00:32
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


Witam kolegę mam neona już 3 miesiąc i jedyne co musiałem zrobić to alternator bo szczotki się skończyły i łożyska zatarły, znalazłem drugi alternator w swoim mieście za 80zł i sprawuję się ok. Samochód jest wygodny i świetnie się prowadzi bardzo mi się podobają drzwi neona to że szyby nie mają obramowań. co do spalania to spala mi równiutko 10l na 100km/h niestety spalanie jest dosyć duże ale jakoś jeszcze nie miałem okazji żałować że go kupiłem
Powrót do góry
gadu-gadu
nissio100

Czytelnik



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): milton keynes
Posiadane auto: chrysler neon
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Sie 2010, 10:47
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


elacja jakosc cena!!!!perfect jezdze 2 lata automatem rok 2001 tempomat ...topowa wersja!!!autko ma przebieg 125.000 mil nic sie nie dzieje nastepny moj samochod to 100% chrysler!!!spalanie ok. 9 litrow moim zdaniem neon ma pod soba wiele innych szanowanych marek.
_________________
cud to jest definicja umowna
Powrót do góry
skype status
Darko86

Debiutant



Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zduńska Wola
Posiadane auto: Chrysler Neon 2.0 133kM - 1995r.
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 17 Wrz 2011, 09:53
Temat postu:

Re: ( Chrysler Neon ) Całokształt Chryslera Neona


Tchomecek1986 - i jak kupiłeś w końcu tego Neona? Razz jeśli tak to jakie wrażenia? Razz pozdrawiam i czekam na odp.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Neon »

Opinie o samochodach Chrysler Neon - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Neon ) Porady, problemy techniczne


ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System