Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Mercedes 124 3,0 coupe na gaz?????



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin888

Dyskutant



Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 71
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 04 Wrz 2007, 16:20
Temat postu:

Mercedes 124 3,0 coupe na gaz?????


Witam wszystkich! Proszę mi doradzić bo już słyszałem tyle zdań podzielonych, że nie wiem co mam robić. Posiadam pięknego 124 COUPE, 3.0 benzyna, 1988rok, automat. Chcę do niego założyć gaz. KOszt takiej instalacji wynosi okolo 2000 zł. Tak mi doradzają Ci, którzy zakłądają gaz, że taka instalacja będzie odpowiednia. Nie jest to silnik 24v tylko ten starszy. Słyszałem, że lepiej nie zakładać wogóle gazu bo zaczną się problemy i więcej bede auto zostawiał w warsztacie niż nim jeździł. Znowu inni mówią, żebym sie nie zastanawiał tylko pakował gaz i będe zadowolony i bede jeździł i jeździł.... Prosze o porade tych, którzy mają takie mercedesy na gaz i eksploatują lub mieli. ZAKŁADAĆ CZY NIE???
DZIEKUJE!!!!
Powrót do góry
slawek4040

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Wrz 2007, 14:38
Temat postu:

Mercedes Cupe gaz


witam ja ci radze nie zakladaj gazu do tego modelu on nie nadaje sie do gazu przy jakims braku iskry nastepuje wystrzal w kolektorze ssacym który moze spowodowac uszkodzenie przeplywomierza powietrza a nie ma go jak zabespieczyc przed uszkodzeniem ja nie zalecam pozdrawiam
Powrót do góry
x-man224

Czytelnik



Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): katowice

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Wrz 2007, 18:32
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Mercedes 124 3,0 coupe na gaz?????


mechaniczny wtrysk paliwa w mesiu nie lubi gazu jest to bardzo czule i delikatne urzadzenie ja mam gaz w silniku 300 r6 od 2 lat mialem teraz swoje przejscia i sie nimi podziele. no byl strzal rozwalilo mi rozdzielacz paliwa alo to bylo moje zaniedbanie kable i swiece zrobily 45 tys wystarczyla buza i kaluza i sie zaczelo koszt czesci(uzywki) przepustnica rozdzielacz razem z podstawa ,silnikiem krokowym i wtryskami 700 zl sciagnolem to z niemiec aktualnie auto chodzi bez zazutow (dobru gazownik)w kolektorze ssacym za doplata na kazdej ruze kaz sobie zamontowac zabezpieczenia anty wybuchowe(naprawde warto).Ja nie zaluje zalozenia gazu wiem ze auto jest mniej orginalne ale za to ile tansze Laughing gaz powinno sie wtym modely traktowac jako paliwo na dluzsze trasy anie odpalac na ziwmnym . Takze podobno otwarcie przeplywomierz 2-3 mm pomaga w przestani strzelania u mnie pomoglo. Jesli chcesz tym autem jezdzic do smierci nie zakladaj gazu jesli chcesz nim jezdzic jeszcze dlugo zaluz gaz i antywybuchy na kolektorze ssacym ale u konkretnych ludzi,ktorzy nie wsadza ci np. szmaty w filtr i potraktuja to auto jak np. zwykla nexie ja i moj portwel nie zalujemy instalki ALE ZDANIA SA PODZIELONE Question
_________________
W 124 R 6 30 LITRA 1987 ROK NA 2 MIEJSCU PO MOJEJ ZONIE
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System