Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) Wymiana półosi chrysler grand woyager 3,3 automat 99'



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alarm-serwis

Czytelnik



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3,3 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Lis 2011, 13:40
Temat postu:

Wymiana półosi chrysler grand woyager 3,3 automat 99'


Witam wszystkich serdecznie !!!

Z góry przepraszam jeżeli popełnię błędy w moim zapytaniu, ale jestem nowy i to mój debiut.

Problem z moim Chryslerkiem polega na "turbulencjach" przy zakresie prędkości 60 - 90 i 130 - 150, jak wcześniej zdążyłem doczytać jest to problem luzów na przegubach wewnętrznych. W rzeczy samej tak jest, jak złapałem od spodu półoś to luzy "góra-dół" były imponujące.
Zdecydowałem się na zakup kpl. półosi z przegubami, ( GS P ) - podobno francuskie, za oba kpl. lewa i prawa wydałem ok 800 zł.
Moje pytanie jak zabrać się do wymiany, czy spuszczać olej ze skrzyni, jeśli tak to jakie konsekwencje ?, czy przeguby w skrzyni są na wcisk - bo wg schematów to końcówka wielowypustu jest pierścień sprężysty tylko czy przegub wyskoczy gdy go naprężę czy trzeba otwierać skrzynię ?

I ostatnie na nowych przegubach zauważyłem, że owe pierścienie są z profilu kwadratowego, a nie jak moim zdanie być powinno być walcowe, czy nie okaże się że bez otwarcia skrzyni i ich mechanicznego zaciśnięcia nie za bardzo będą skore do współpracy aby się dać wcisnąć.

Przepraszam za obszerny tekst, ale starałem się opisać wszytko najbardziej obrazowo. Embarassed

Pilnie czekam na pomoc, pozdrawiam, Andrzej
Powrót do góry
alarm-serwis

Czytelnik



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3,3 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Lis 2011, 22:23
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) Wymiana półosi chrysler grand woyager 3,3 automat 99'


Embarassed albo mnie nikt tutaj nie lubi, albo nie wie o co mi chodzi Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerTown & Country

56 900

2016r.

244 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System