Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Voyager ) zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcingolf

Debiutant



Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): wort
Posiadane auto: chrysler grand voyager 2.8crd ltd
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Lut 2015, 12:52
Temat postu:

zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie


witam przepalilo mi sie kilka zarowek na kokpicie i na panelu od klimy , wie moze ktos jakie maja oznaczenie ? probuje znalesc takie na eabyu i zamowic .
Powrót do góry
przemekjulka75
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 1009
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kilka wiosek polączonych tramwajami...ba szybkim tramwajem - Szczecin
Posiadane auto: Subaru Tribeca 2008, 3.6
Piwa: 26/11
Wysłany: Sro 25 Lut 2015, 12:27
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie


...mam podobny problem... jak narazie nie zdobyłem się na odwagę podjęcia wyzwania...myślę, że najszybciej ustalisz rozpierając ustrojstwo i dopasujesz sam...
...dziś - w końcu - udało mi się bezpołamaniowo dostać do żarówki podświetlenia górnego kierowcy...prościzna jak się okazało, nikt nie był w stanie mi podpowiedzieć jak to rozebrać... podważyłem wkrętakiem obudowę w połowie jej długości, zamocowane jest na zatrzaskach...okazało się, że żarówka jest sprawna tylko styki musiałem przeczyścić...
_________________
Powrót do góry
skype status
marcingolf

Debiutant



Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): wort
Posiadane auto: chrysler grand voyager 2.8crd ltd
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Lut 2015, 17:45
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie


to juz mam dawno za soba mi chodzi o podswietlenie deski rozdzielczej Smile
Powrót do góry
matriks891

Debiutant



Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lut 2015, 16:22
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie


Jak wykrecisz panel odlacz go calkiem i na stole rozkrec sobie go. Tylko rozkladajac elementy wyswietlaczem do dolu bo pogubisz sobie przyciski od klawiatury. Jesli chodzi o zarowki to ja kupilem w elektryczny 2.50 za sztuke a jest ich szesc. Sa troche wyzsze ale wchodza. Nie szukaj na ebayu bo to szkoda kasy i czasu. U mnie swieci rewelacja. Jak zrobisz to pochwal sie. Cool
_________________
Woda, ziemia, powietrze ... taka sytuacja
Powrót do góry
MiKev81

Debiutant



Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): chełmno/coventry
Posiadane auto: CHrysler Grand Voyager 2.5CRD 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Gru 2015, 21:28
Temat postu:

Re: ( Chrysler Grand Voyager ) zarowki do podswietlenia przelacznikow na kokpicie


Odgrzewam stary temat. Wszystkie żarówki na środkowej konsoli można śmiało wymienić na led. Zakupiłem niebieskie diody na 12V (niebieskie bo żarówki miały na sobie niebieskie gumki, myślałem ze żółty filtr jest w przyciskach niestety nie ale teraz mam ładne niebieskie podświetlenie).
W górnej części (przyciski ogrzewania foteli, tylna wycieraczka i awaryjne) 4 niebieskie i 1 czerwona do awaryjnych. Lutowane na płytkę płasko, + po lewej stronie patrząc od przodu.
Dolny panel od klimy nie świecił wcale wiec również byłem zmuszony wymienić. 5 Lutowane, otwory w płytce, oczyścić otwory z cyny i można śmiało włożyć nóżki od diody, oblutowac i odciąć końcówki. Wszystko ładnie świeci. Wymiana w panelu przycisków zajęła mi 30 min a w panelu od klimy trochę dłużej (brak odpowiedniej lutownicy)
teraz zastanawiam się jak zmienić kolor wyświetlacza na czerwony aby to fajnie kontrastowalo oraz zabiorę się za włącznik świateł.
Gdy będę miał .czas i usiąde przy komputerze to wkleję zdjęcia
Koszt 1 diody 1.5 wiec taniej niż żarówki i jak wiadomo led są trwalsze.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowy rok
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sro 30 Gru 2015, 21:28
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Grand Voyager »

Opinie o samochodach Chrysler Grand Voyager - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Voyager ) Porady, problemy techniczne


ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie

ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System