Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler ) Spot 2019



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) imprezy, zloty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr_L

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 2.8 Crd 2006r
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 10 Sty 2019, 23:02
Temat postu:

Spot 2019


Drodzy forumowicze. Ostatnio zastanawiałem się dlaczego taki martwy jest ten dział na forum. Zero jakiejś integracji, spotkań. Nic kompletnie. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach dla każdego doba jest za krótka na funkcjonowanie, bo praca, bo dzieci, bo inne obowiązki (sam tak mam) ale może warto pomyśleć o jakims w końcu spotkaniu, pogadaniu, wymianie opinii, omówieniu spraw technicznych i problemów występujących w naszych autach. Chrysler nie jest moim pierwszym autem, było kilka innych marek gdzie należałem do forum i zawsze jakieś spoty udało się zorganizować. Ba, nawet mając Subaru Imprezę przez kilka lat, mijając się machało się do siebie pozdrawiając i czuć bylo, że jest się jak w rodzinie. A tu nawet forum jest martwe. Ja bardzo chętnie bym się spotkał z użytkownikami podobnego modelu, żeby móc obejrzeć, tu zajrzeć, tam zajrzeć, porównać, wymienić zdanie. Proszę Was, żebyście przemyśleli na spokojnie i napisali swoją opinię na temat jakiegoś spotkania forumowiczów. Jak by byli chętni to byśmy wybrali jakieś miasto/miejsce na realizację spotkania
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pią 11 Sty 2019, 17:38
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Spot 2019


Piotr ,ja już też kombinowałam . próbowałam nawet połączyć dwa fora na zlot weekendowy. Przyjechała jedna osoba,znaczy rodzina,bo to było spotkanie rodzinne.
Było wszystko załatwione, domki, miejsce,dodatkowa atrakcja ( Paintball ) wszystko miałam ogarnięte i nic z tego nie wyszło. Znaczy zlot wyszedł bo Ford Club Polska Nie zawiedli. Od nas był jeden z moderatorów z rodziną mimo,że miał jakieś 400 km.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Piotr_L

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 2.8 Crd 2006r
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 11 Sty 2019, 18:50
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Spot 2019


No to faktycznie słabo...szkoda, że tu nie ma z kim czegokolwiek zorganizować...trzeba chyba markę auta zmienić Wink
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pią 11 Sty 2019, 18:58
Temat postu:

Re: ( Chrysler ) Spot 2019


Jestem z paczką Ford Club Polska.Generalnie FCP to nie samochody to ludzie i uwierz mi ,przy nich nie musisz mieć forda.Ja forda już dawno nie mam,ale paczka została. i jeżdżę na zloty z nimi.Wrzesień- Kluki koło Bełchatowa.
Jak robiłam ostatni u siebie Od nas przyjechał chłopak peugeotem, Wink Auto tu nie ma znaczenia.
To forum jest z wszystkimi markami i można by przecież ogólno forumowy zlot zrobić.
U siebie jestem w stanie zrobić na ponad 20 osób.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler ) imprezy, zloty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler ) imprezy, zloty

3) ZLOT »

ChryslerPT Cruiser

5 390

2001r.

254 445 km

pomorskie

ChryslerSebring

15 490

2008r.

143 936 km

pomorskie

Chrysler200

46 777

2015r.

155 000 km

pomorskie

ChryslerGrand Voyager

28 500

2008r.

280 000 km

łódzkie

ChryslerTown & Country

72 999

2016r.

155 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System