Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Sebring ) Sebring 2008 2.0 CRD - spalanie na autostradzie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Heffi

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin PL - Arendal NO
Posiadane auto: Chrysler Town & Country 3,6 Pb+LPG
Piwa: 0/3
Wysłany: Pią 04 Paź 2024, 19:11
Temat postu:

Sebring 2008 2.0 CRD - spalanie na autostradzie


Witam - szukam informacji dotyczących spalania przy prędkościach autostradowych - tzn - 150km/h na tempomacie przy średnio obciążany aucie - jakiego realnego spalania się spodziewać??
Autko - sebring 2.0 crd 6 biegowy manualna.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler Sebring »

Opinie o samochodach Chrysler Sebring - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Sebring ) Porady, problemy techniczne


Chrysler300C

22 500

2007r.

298 850 km

pomorskie

ChryslerPacifica

89 900

2017r.

117 000 km

lubelskie

ChryslerSebring

13 990

2008r.

143 936 km

pomorskie

Chrysler300C

21 700

2009r.

320 000 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

41 900

2014r.

189 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System