Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler Grand Cherokee ) klimatyzacja Chrysler Voyager



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1mirek58

Czytelnik



Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp.
Posiadane auto: Chrysler Voyager
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Cze 2011, 08:51
Temat postu:

klimatyzacja Chrysler Voyager


Witam !!!
Posiadam Voyagera rocznik 1997 .Mam problem z klimatyzacją,po nabiciu nie uruchamia się.Chcę dodać,że migają mi przy tym kontrolki na włączniku klimatyzacji i obiegu zamkniętego,które gasną po nagrzaniu silnika i przejechaniu kilkunastu kilometrów.Oczywiście mógłbym udać się do jakiegoś "magika" ale każą sobie płacić nawet za to czego nie potrafią zrobić .Może ktoś miał podobny problem,jeżeli tak to w jaki sposób został rozwiązany,gdzie powinienem szukać usterki.Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie porady.
Powrót do góry
Volodymyr5827

Czytelnik



Dołączył: 10 Paź 2024
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lvivo
Posiadane auto: Chrysler 300
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Paź 2024, 12:39
Temat postu:

Re: klimatyzacja Chrysler Voyager


Problem z klimatyzacją w Chryslerze Voyagerze może być związany z kilkoma czynnikami. Często przyczyny są związane z usterkami w samym układzie klimatyzacji, takimi jak nieszczelność, uszkodzone sprężarki, czy problemy z elektroniką.

Migające kontrolki mogą sugerować, że system nie wykrywa odpowiedniego ciśnienia czynnika chłodzącego lub występuje błąd w obwodzie. Warto najpierw sprawdzić ciśnienie w układzie i upewnić się, że nie ma żadnych nieszczelności. Jeśli to nie pomoże, zalecam odwiedzenie fachowca, który może przeprowadzić dokładniejszą diagnostykę.
_________________
punkt 22 regulaminu forum
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne


Chrysler300C

21 700

2009r.

320 000 km

mazowieckie

ChryslerPacifica

129 900

2021r.

17 020 km

mazowieckie

ChryslerPacifica

89 900

2017r.

117 000 km

lubelskie

ChryslerTown & Country

41 900

2014r.

189 000 km

mazowieckie

Chrysler300C

22 500

2007r.

298 850 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System