Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Wędzarnia elektryczna do ogrodu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jamies

Czytelnik



Dołączył: 03 Lis 2025
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Opel
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Cze 2026, 11:18
Temat postu:

Wędzarnia elektryczna do ogrodu


Czy wędzarnia elektryczna z generatorem dymu wymaga specjalnego dopływu powietrza lub instalacji?
Powrót do góry
domir

Debiutant



Dołączył: 28 Paź 2025
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Cze 2026, 11:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Wędzarnia elektryczna do ogrodu


Generatory dymu potrzebują dobrej wentylacji - powietrze wciągane na dole, dym wyciągany na górze lub przez boczny wylot. Nie jest to skomplikowana instalacja - większość wędzarek elektrycznych z generatorami ma już to wbudowane. Sprawdź specyfikacje na https://pietrzykwedzarnie.eu/kategorie/wedzarnie-elektryczne-z-generatorem-dymu1 jak wygląda wylot dymu i przepływ powietrza. Jeśli masz wędzarnię w garażu lub zamkniętym pomieszczeńu będziesz potrzebować wylotu dymu na zewnątrz (rura przez okno lub ścianę). Elektryka to zwykła wtyczka 230V. Nic skomplikowanego. Wiele wędzarek ma wymienny generator dymu - jeśli chcesz zacząć bez generatora a potem dodać, niektórzy sprzedawcy pozwalają na retrograde instalację.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


ChryslerPacifica

89 900

2017r.

117 000 km

lubelskie

Chrysler300C

22 500

2007r.

298 850 km

pomorskie

ChryslerPacifica

129 900

2021r.

17 020 km

mazowieckie

ChryslerTown & Country

41 900

2014r.

189 000 km

mazowieckie

ChryslerSebring

13 990

2008r.

143 936 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System