Chrysler

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chrysler 300M ) Chrysler 300M, 3.5l Nie chce odpalić



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KKB32

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2025
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzesko
Posiadane auto: Chrysler, 300m, 3.5, 1998
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 09 Paź 2025, 14:04
Temat postu:

Chrysler 300M, 3.5l Nie chce odpalić


Szanowni Grupowicze.
Posiadam Chryslera 300M, 3.5, 1998 rok. Jakiś czas temu zerwała mi się linka zmiany biegów(dokładnie pancerz pękł). Przy okazji odczepiła mi się druga linka od stacyjki, która jest obok linki zmiany biegów przy wybieraku. Wymieniłem linkę zmiany biegów, zamontowałem linkę stacyjki. Auto nie odpala. Czasami jak zmieniam pozycje wybierakiem i wracam na pozycje P to kluczyk w stacyjce nie chce się przekręcić. Ale odblokuje się jak poruszam kluczykiem. Był gość z serwisu z komputerem i stwierdził że nie ma żadnych poważnych błędów, tylko coś związane z odpinaniem akumulatora i to skasował. Iskra jest, Pompę słychać, Patrzyłem na czujnik położenia wału korbowego i napięcie wyjściowe ma około 5V, na metalowy klucz reaguje bo napięcie się zmniejsza to chyba dobry. Zastanawiam się co mogło się stać, że przez te linki przestał odpalać? Coś z tym związane? czy zbieg okoliczności i coś innego jeszcze padło? Mam podejrzenie że czujnik położenia wałka rozrządu ale jak sprawdzałem multimetrem to też ma napięcie wychodzące 5V. Jedynie to że nie reaguje na metalowy klucz jak przyłożę. Założyłem inny czujnik nowy zamiennik i to samo, więc nie wiem.. Teraz myślę dostać się do listwy wtryskowej bo może tam sie coś zatkało? Jak kręce to czuć paliwem od silnika czyli dochodzi ale nie dostaje..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHRYSLER Forum Strona Główna -> ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chrysler 300M »

Opinie o samochodach Chrysler 300M - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chrysler 300M ) Porady, problemy techniczne


ChryslerPacifica

89 900

2017r.

117 000 km

lubelskie

ChryslerSebring

13 990

2008r.

143 936 km

pomorskie

ChryslerPacifica

57 500

2017r.

229 000 km

wielkopolskie

Chrysler300C

21 700

2009r.

320 000 km

mazowieckie

ChryslerGrand Voyager

5 999

2006r.

239 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System